Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még meddig várnátok az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meddig várnátok az első szex-szel a helyemben? 1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.22/L

Figyelt kérdés

Leírom azt, h. eddig mit gondoltam a dologról, és h. most mit gondolok. Még szűz vagyok, egy picit szeretnék még várni a szex-szel. Nem azért akarom váratni a barátomat, mert h. mit fognak szólni mások, ha 1 hónap után lefekszem vele. Csak úgy érzem, h. előtte még jobban meg kellene ismernünk egymást, ill. egymás testét. Nem akarom annyira megváratni, de azért nem szeretnék könnyen kapható lenni, "küzdjön" kicsit értem.

Viszont a napokban találkoztunk, náluk voltunk, és hát eléggé beindultunk, de nem feküdtünk le egymással. De azon kívül volt elég sok minden, többek között ismerkedtünk egymás testével. :) Most el kezdtem gondolkozni azon, h. mégsem kellene már annyit várnom a szeretkezéssel? Persze, megbízom benne, szóval nem hinném, h. csak szexre kellek neki. Jó lenne még sokszor így együtt lenni, ahogy a múltnap, de nem tudom, h. ő meddig tudná ezt csinálni úgy, h. még nem fekszünk le egymással.



2012. ápr. 10. 15:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 21 voltam, mikor először barátom lett (előtte még csók se volt). Mi négy és fél hónap után feküdtünk le először, előtte persze már ment a petting rendesen. Nekem így jó volt, megismertük egymást, egymás testét, kialakult köztünk az a bizalmi viszony (mondjuk én alapból nehezen oldódom fel). A barátom már nem volt szűz, ő persze örült, hogy "végre eljött az idő", de sose sürgette, és biztos várt még volna többet is, ha én még nem állok készen.

2012. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezen kár gondolkodni. Itt nincsenek szabályok, azt teszed vagy nem teszed, ami neked tetszik. Érted? Ne könyvből akarj kapcsolatban élni, hanem úgy ahogyan érzed. NE GONDOLKODJ ILYEN SOKAT!
2012. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 László22 ***** válasza:
Persze nektek az a jó, ha minél hamarabb oda adja magát a csaj, de ez nem így működik, igen is nekem is fontos az hogy legyen egy nő akivel jól érezhessem magam de nem minden áron, tehát ha egy csaj min 3 hónap előtt oda adja nekem magát már nem is kell hosszú távra, azt szeretem mikor kelleti magát, így nagyobb az élvezet hogy megszereztem magamnak, mi abban a jó ha egyből oda adja magát, nincs kihívás. Illetve a nők szemszögéből, ha oda adja magát hamar valakinek akkor nem lesz jó vége, manapság az a menő ha valaki kurv@ de nem hiszem hogy élvezettel néz a tükörbe mikor már 50 férfi ment át rajta. Én ezt gondolom, lehet érte kövezni, de nem érdekel :D
2012. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
hát hallod.. én nem birnám 3 hónapig.. az ismerkedési idő meg a kapcsolat előtt kell h megtörténjen, nem alatta.. sztem akkora baromság ez az "odaadom magam, nem adom oda magam" cucc, h az nem igaz.. és igen, mondom ezt lány létemre. na, és nem vok k.rva :D
2012. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 László22 ***** válasza:
Nem persze hogy nem vagy az, hiszen az ismerkedési idő és a kapcsolati idő alatt eltelik 1 hónap, az alatt meg van, akkor az azt jelenti hogy nem jön össze mondjuk a következő hónapban szakítotok ami azt jelenti hogy nagyon túlzással évente 5 pasival vagy együtt. Míg más csak évek múlva ennyit tudd felmutatni összesen. Nem az oda adom nem adom oda magamat dologról van szó, hanem az elvről hogy nem dobáljuk magunkat oda senkinek sem. Az én látásmódomban aki 3 hónap alatt adja oda magát tök mindegy milyen indokból az kur..a nem érdekel ki mit mond hogy a felesége a csaj vagy sem ez van. De ki mit gondol lehet ezért anyázni és kö..gözni de ez van :D
2012. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondanék, hogy magadban döntsd el Kérdező, hogy számodra mit jelent a szüzesség elvesztése.Ha úgy gondolod,hogy olyannak szeretnéd odaadni magad,akit szívből szeretsz,akkor bizonyos, hogy 1hónap még nagyon kevés.Tehát kell érezned, hogy bízhatsz benne stb, nehogy csalódás érjen. Akivel szakítanak szex után,hidd el nem azért, mert csak 1 alkalomnyi szexre kellett az illető, mert ha arra kell,akkor 100% hogy akarni fogja még minimum 10x veled a szexet,mert tényleg jó dolog,ha mindkét fél kellően ellazul és ki tudja egymást elégíteni(így vagy úgy). Plusz azt is vesd számba, hogy mennyire érzed magad hozzá érettnek.Én 20 alatt voltam bőven és bevallom nem voltam hozzá érett szellemileg,de testileg sem,viszont azzal csináltam akibe nagyon szerelmes voltam.Szóval ennyit magáról a szüzesség elvesztéséről.

De ha tudsz úgy tekinteni a szexre, hogy ez gyakorlatilag egy olyan dolog,amit a legtöbb ember szívesen csinál, felnőttnek érzed magad hozzá, akkor nincs olyan, hogy időkorlát és nyugodtan lehet csinálni akkor, amikor mindketten igazából megkívánjátok egymást és mindketten akarjátok! Igazából egymás testét simogatással és csókokkal szerintem nem lehet megismerni.

Hát ennyit tudtam írni, remélem hasznos a válaszom!

2012. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

11:24


Ezzel szoktad magad nyugtatni ugye, hogy nem vagy az... szép álom

2012. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én 2-3 évet szerelmeskedtem aktus nélkül, mielőtt dugtam is.

Fokozatos a dolog, rengeteg tevékenység van a testi szerelemben, amivel nem lehet betelni. Te se hagyd ki ezeket!:)

Megjegyzem, hogy azóta is tartom a 95%/5% petting-aktus-arányt.

2012. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

ezt csak te tudod eldönteni, hogy akarod vagy sem. más ne is akard hogy megmondja helyetted.


én őszintén, kicsit kevésnek tartom még az 1 hónapot, hogy máris szexeljetek (főleg hogy az eddig "féltve őrzött" kincsedről van szó). 22 vagy. ha eddig nem, most se add magad olyan könnyen. ha szeret, úgyis tud várni (amit meg is beszéltetek). addig lehet tipi-tapizni, meg orálisan csinálni. a pasiknak az is elég jó!;)

2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"nem tudom, h. mennyi ismeretség kell az első szeretkezéshez"


Az első szeretkezésben még nincs aktus, mert még nem kívánod...szerintem. Én 2-3 évig szeretkeztem, mire genitális aktus is volt. Sokáig nem lehet betelni a többi lehetőséggel sem.:)

Amikor már belehalnál, ha nem csinálhatnád, mindig akkor "kell", mert különben megbánod, ha nem teszed.:)

Ha ezt a pontot nem várod meg, és előbb teszed, akkor meg azt bánod meg.

2012. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!