Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátaival is meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátaival is meg kell ismerkednem bepánikolok :/?

Figyelt kérdés
A párkapcsolataim mindig ott kezdenek megingani mikor eljutunk arra a pontra hogy találkozzak a barátaival.. mindig kisebbségi érzésem van.. :/ szabály szerűen ha megismerkedem valakivel és eszembe jut hogy mi lesz ha barátaival találkozni kell .. begörcsölök ... és félek.. pedig igazából nem kéne... mit csináljak hogy jobban el tudjam magam engedni és érezzem magam ennyire feszélyezve? van valaki aki volt már hasonló cipőbe ? 23 /L
2012. jan. 30. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mesélj erről a párodnak.
2012. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is... Zavarban voltam sokszor. És ha találkoznod kell velük próbálj közös témát keresni. Szórakoztasd őket, de ne te légy a társaság bohóca... Remélem segítettem :))
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős - kényszeres megfelelni vágyás. Attól tartasz, hogy ha a barátainak nem tetszel eléggé / nem vagy elég szimpatikus, az kihatással lehet később a kapcsolatotokra. Ha olyan pasit fogtál ki, aki mások véleménye által könnyen befolyásolható, akkor félelmeid jogosak is - ha nem, akkor teljesen alaptalanok. Párodat pedig te ismered...


23/F

2012. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én voltam tudom h krva szar az az érzés :/ probálj ne arra gondolni hogy MI lesz ha....csak ad magad vagy elöte egyél 1 rágot vagymitudomé n :DDD csak lazulj el...:D jobbatnem birok mondani nekem sikerült legyöznöm
2012. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ettől én is tartottam,de beszélgettünk erről a barátommal és megnyugtatott,hogy nem kell ezen parázni,hiszen a barátai is hasonlóak hozzá,és tényleg imádtak,magamat adtam és bejött :)
2012. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a barátait a fenébe, nem nekik kellesz. Én sose kerestem közös témát én csak úgy könnyen beilleszkedek, ez a szerencsém. :D
2012. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!