Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseljem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem, hogy a barátom minden héten elmegy "kocsmázni" a barátaival, de engem nem enged el sehova sem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és ő minden héten egyszer berugik, ráadásul olyan helyen, ahol tudom h vannak olyanok, akik simán rámászhatnak...

engem sosem enged el pl bulizni


együtt nem megyünk sehova sem szórakozni, mert én nem szeretem annyira az alkoholt, ő meg ugye vezet, így ő sem inna = maradunk otthon


kicsit idegesítő már h minden héten azon aggódom, mit csinálhat berúgva vhol...közben nekem meg nincs semmi szórakozásom


2012. ápr. 12. 22:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hagyd el, a barátod egy önző barom! :S
2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
"engem nem enged el sehova"?????Ez ugye nem komoly?Amennyiben mégis,HAGYD EL!Tedd meg nekünk ezt a szívességet és magadnak is!26n
2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ez nekem fura. És mondjuk ha egy év múlva szakítotok, nem fog zavarni, hogy egy ilyen hülye miatt kihagytál csomó jó egyetemi bulit? Az ilyen kapcsolatok engem amúgy meglepnek. Ő most a párod, vagy az apád? "Nem enged el." Ez így neked élet?
2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

konkurenciának egy 16 éves csajt? hát sztem egy részegnek mind1, csak szája vagy p**ja legyen...


azt h nem enged el úgy értem h: elenged, de utána az van h biztos megcsaltam, mit csináltam, kivel voltam...stb és ezt hándigálja fel hosszú ideig


3 éve együtt vagyunk és ez az egyetlen, ami nagyon nem tetszik benne


nem sajnálom tőle azt h a barátaival legyen meg minden, de együtt nem megyünk sehova sem, én nem szórakozhatom, 20 éves vagyok és szinte alíg voltam szórakozóhelyen nélküle...:/

2012. ápr. 12. 22:40
 15/23 A kérdező kommentje:
az egyetemi bulik zavarnak így is, bár ott meg mindenki teljes mata...én nem vagyok olyan, de azért bulizgattam volna...de így h utána magyarázkodhatok, meg veszekedünk...ink kihagytam mindet
2012. ápr. 12. 22:42
 16/23 A kérdező kommentje:

most is épp a barátaival iszogat...azt mondta elmegy egy órára (ez volt fél 8kor), meg h nem akar lerészegedni, mert reggel fél 6kor megy dolgozni...

de hát megint nem jött ez neki össze, mert még nincs otthon...

2012. ápr. 12. 22:44
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked ez így megfelel, akkor csak tessék. És ha együtt öregszetek meg, soha többet nem mész sehova?
2012. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez nem állapot!

Beszélj vele, ha kell, csapj az asztalra!

Egy kapcsolat két emberről szól és mindkettőtöknek vannak jogai.

Ha azok ellenére sem enged el, miután beszéltetek, sz*rd le és menj el nélküle szórakozni. Hát mit képzel magáról?

A fiatalságod fogja ezt bánni. Pont most kéne, hogy a leginkább szórakozz és gondtalan életet élj.

Kössetek egyezséget, vagy legyél kicsit eszesebb és ha nem enged, vonj meg tőle valamit, ami fájna neki, keresd meg az érzékeny pontját, te ismered.


Sok sikert!

2012. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Átmegyek és felvidítalak. Hol laksz?
2012. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A tulajdonának tekint és lakat alatt tart! Ez elég ok a szakításra!

Ezután jön majd a megalázás a verés és a nemi erőszak! Ez van ha nem kezel egyenlő emberként!

2012. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!