Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyják a párok kihűlni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják a párok kihűlni a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért van az, hogy nem figyelnek egymásra a párok, és miért romlanak meg a kapcsolatok, házasságok, mikor napi szinten kis odafigyeléssel,megértéssel, türelemmel ez elkerülhető lenne.

És az nem indok, hogy elmúlt a szerelem, meg, hogy fáradtak vagyunk stb...


2012. ápr. 13. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: Ne érts félre, eszemben sincs elhagyni a páromat, mert mint írtam, szeretem.
2012. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert lusták mint az állat sajnos.

Semmiért se hajlandóak tenni,könnyebb kifogásokat gyártani,amit sajnos mi magyarok tudunk a legjobban

2012. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

6-os:

Nem értelek félre, csak úgy általánosságban írtam.

Pedig azt a tüzet kell izzítani.

Fel kell izgatni a párod, de nem a megszokott módszerekkel.

Te a férfi, vagy a nő vagy?

2012. ápr. 13. 10:43
 14/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: nő.
2012. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak újra fel kell fedezni a másikban azt, amiért beleszerettünk. Nosztalgiázás.

Mert ugye, nem csak attól leszünk szerelmesek egymásba, hogy szimpatikus a másik.

Persze főleg akkor lehet nosztalgiázni, ha már néhány éve tart egy kapcsolat.

Ha még csak pár hónapja, akkor ott nagy a gáz.

Ha pár hónapos kapcsolat után van ilyen gond, akkor ott el lett kapkodva az ismerkedés, és nem a megfelelő emberrel vagyunk együtt. Pl. egy csomó tulajdonsága nem teszik, kevés jót tudunk felfedezni a másikban....

Viszont a hosszú kapcsolatban, biztos, hogy minden tetszik a másikban (hacsak nem éltünk eddig hazugságban), és így nem nehéz visszahozni a jó kapcsolatot.

A szeretkezés is akkor jó, ha tényleg érzelmi alapon történik. Ha csak szex, akkor válik unalmassá, és ezért már nem tudják a fiúk, férfiak, hogy hova dugják, hogy izgi legyen.

Na, most ennyi jött ki belőlem....:)

2012. ápr. 13. 11:31
 16/18 anonim ***** válasza:
6-os: Köszi a tanácsot, próbálom megfogadni és nosztalgiázni. Van miről, hiszen 4 éve együtt vagyunk. :)
2012. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

ez nem azon múlik hogy hagyjuk e vagy sem...

eleinte ott van az újdonság varázsa..minden jó minden szép..de ahogy telnek a hónapok,évek, megszokjátok egymást, és már nem néztek úgy egymásra mint a kezdetekben..ismeritek egymást, nem tudtok már igazán ujjat mutatni..valakinél ez elég, valakinél nem

ezért van az hogy az emberek megcsalják egymást...mert újdonságra vágynak

persze ez nem törvényszerű, valaki egy életet le tud élni 1 partnerrel...de ez manapság elég ritka

2012. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mi tudunk újítani a kapcsolatunkban sok év után is.
2012. ápr. 13. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!