Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom exével napi kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom exével napi kapcsolatban van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy lassan 1 éve együtt vagyok a barátommal. Neki ezelőtt volt egy 4 éves kapcsolata, melnyek úgy lett vége, h a csaj megcsalta. Ennek ellenére nagyon jóban maradtak. rettentően zavar, hogy napi kapcsolatban vannak. Sms-ek, emailek, telefonhívások. Bár tudom a lánynakis van valakije, meg én is itt vagyok, de irtóan zavar. Mit tegyek?
2012. ápr. 13. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem könnyű helyzet...

A javaslatom: ismerkedj meg a lánnyal! Lehet, hogy fura ötlet, de ennél jobb módja nincs, hogy lásd, kell-e "félned" tőle.


23/L

2012. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld megbeszélni a barátoddal
2012. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami hasonló szituban vagyok, megbeszélni nem lehet mert azt a választ kapom, hogy "barátok". De szerintem nem lehet csak barátság olyannal akit naponta, sőt éjjel felhív! Szerintem tisztázzátok én is ezen vagyok mert én sem fogadom el.
2012. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Persze én is próbáltam már vele megbeszélni, dehát ott vagyunk , hogy ők csak barátok, és jóban vannak meg közös a társaságuk stb...

Erre még nem gondoltam h ismerkedjek meg a lánnyal, de végülis nem rossz ötlet :) Ki tudja...

2012. ápr. 13. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy be akarnak venni egy hármas körbe :D)
2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD persze, igen valószínűűű:DDD
2012. ápr. 13. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem pontosan a túloldalon vagyok :D A kiscsaj nagy parába van, mert az exem azóta is minden nap beszél velem. Pedig nem akar tőlem semmit, ez elég nyilvánvaló. Végülis a lényeg az, hogy hogyha én lennék a te helyzetedben az ex barátnője, te pedig barátkozni akarnál, erősen kéne félned :D

De mivel a lány megcsalta, nem hiszem, hogy aggódnod kéne miatta. Csak van a srácnak annyi esze, hogy nem alázza meg magát így.

2012. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De miért kéne félnem ha barátkozni akarnék vele?? Azaz az ex bnőjével..
2012. ápr. 14. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám a közeledését, és -bár sunyi, alattomos, undorító dolog- ott tennék neki keresztbe a háta mögött, ahol csak tudok. De persze ez helyzetfüggő, valószínűleg nálatok nem az történt, ami nálunk. Ahogy írtad a lány csalta meg a barátodat, innentől kezdve pedig semmi oka ártani neked.
2012. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!