Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

hát ha mindketten elég "éretten" álltok a kapcsolat mivoltához, akkor simán meg tudjátok beszélni, hogy szimpik vagytok egymásnak, kedvelitek egymást, stb.

sok siskert! majd számolj be :)

2012. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
58%
nem ciki:) ez sok férfi álma :)
2012. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
73%

nem. mert az tuti őszinte :)



16/F

2012. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, e kérdésben az a tapasztalatom, hogy a megkérdezett 10-ből ugyan 9 azt mondaná, hogy nem ciki, sőt, ez lenne jó, aztán ha ezt a kilencet a továbbiakban tesztelnénk (nem a kérdéssel, hanem kicsit rafináltabban), kiderülne, hogy legalább nyolcan közülük magukban lenéznék ezért a lányt.

Szóval ezzel csak óvatosan.

2012. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
9%

Linkelj egy képet, és akkor kiderül......ha ocsmány vagy, akkor CIKI, de ha elfogadhatóan nézel ki , akkor az úr rendben van, SŐT még aranyos is...


Ha helyesírási hiba van akkor bocs! ;)

2012. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
55%
szerintem ez mindig esetben ciki. de lehet, hogy csak én vagyok konzervatív.
2012. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Akkor csak annyit mondj meg nekünk hova valósí vagy? Így abból kikövetkeztethetem, hogy nem nekem akarsz szerelmet vallani.
2012. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anettka53 válasza:
58%
egyáltalán nem ciki énis az vok :)
2012. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%

Az előttem valónak üzenem, hogy pocsék a szövegértése, mert nem azt mondta, hogy ő is szerelmes, hanem azt, hogy ciki-e ez a szituáció. No idefigyelj, a szerelem az nem egy egyenes ági dolog. Nem lehet azt várni, hogy a fiú mondja ki egyből, főleg ha nem is beszélgetnek sokat. Lehet, hogy a fiú nem érzi viszont ezt, de ha közlik egymás álláspontját, akkor lehet, hogy fognak járni. Lehet, hogy bizakodóbban fog hozzá állni.

Egyszóval: Mondd meg neki, mert ha késel örök életedre bánni fogod!

2012. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne a külvilág ítéletétől tedd függővé a tetteidet, mert az életben nem érsz el semmit. Most ha 20 válaszoló közül 18 szerint "ciki" akkor szerinted is az lesz? Ez akkor nem te vagy. Nem lehet leélni az életedet, "hogy jaaaajjjjjjjjj mit szólnak hozzá?" Kit érdekel? A te életed, lövésük sincs róla mit érzel. Ha meg a választottadnak nem tetszik, akkor amúgy sem jönnétek ki. Add önmagad!
2012. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!