Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha lány vall szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:47
1 2 3
 21/28 Tündianya ***** válasza:
58%
Én kamaszkoromban többször kezdeményeztem. Általában levél formájában. Akkor a srácnak is könnyebb volt válaszolni, hebegés-habogás helyett. Volt, hogy pozitív volt a válasz volt,hogy nem. De fordítva is volt, hogy nekem vallottak és én nem tudtam mit kezdeni a helyzettel vagy sráccal, de volt, hogy kölcsönös volt. :P Szóval szerintem nem ciki a kezdeményezés, a forma és a mód pedig tőled, tőletek függ..
2012. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
XDDDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Árpi4 ***** válasza:
66%

Egyálltalán nem !


Mindenkinek joga van a szerelemhez. És mivel szerintem olyan úgy sincs, hogy mindkét fél azonos mértékben szeretné a másikat, így valakinek kezdenie kell. Buta dolog, ha nem próbálja ! Nem szabad az élet lehetőségeit kihagyni, a szerelem a legszebb dolog a Világon !

2012. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

A szerelmi bánat meg a legsz×rabb, én már csak tudom, 2× is volt (na jó, a második lánynál még nem adtam fel a reményt).

A szerelmi bánat a legedzettebb férfiszívet is próbára tudja tenni!

2012. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Bresalio Nagy ***** válasza:
63%

Sztem személy szerint nem ciki, és egy normális társadalomban sztem nem lenne szabad, h cikinek számítson. (A mi társdalmunk sztem megosztott ebből a szempontból, vannak emberek, akik cikinek tartják és akik nem.)


Sztem a nemekhez kötött sztereotípiák tök hülyeségek, és csak bénítják a társadalmat, mint egészet, és az egyéneket is. Sztem nem egy nemnek van, v kéne, h legyen "feladata", "szerepe"; ezek sokkal inkább egyéntől, személyiségtől függőek kellenének, h legyenek, mert fiúk és lányok között is van, akinek az egyik, v a másik áll jobban. Ill. a legjobb lenne, ha az emberek még egyénenként se korlátoznák magukat csak 1 szerepre a szexualitás terén, hanem nem dobnák el azt a szabadságukat, h mind2-t kipróbálhatják, lehetnek egyszer kezdeményezők, egyszer meg kevésbé... stb. is, ha akarnak. De ehhez az kéne, h szabadon merjenek erről gondolkozni, nem konzervatívan, és nem sztereotípiákban.


Egy indiai barátom azt mondta, h szte a nők akkor egyenrangúak igazán, ha szexuálisan is azok. Én nagyon egyet értek ezzel. Mert jó, h politikailag egyenlő jogokkal rendelkezel, de ez k*rva nagy egyenrangúság, mondhatom, ha abban a kérdésben, amiben a legjobban számít (v talán ahol számít egyáltalán), h férfi v nő vagy, a szexualitásban még mindig korlátozott dolgokat csinálhatsz csak, mert ha kezdeményezel, akkor máris leprostiznak stb. ahelyett, h pont vagánynak tartanának. Tehát akinek a szemében ez ciki, annak a szemében még mindig nem egyenrangúak a nők.


Innentől kezdve eldöntheted, h azt tartod fontosabbnak, h talán van vki vhol, aki ezt cikinek tartja, v azt, h megéld a saját szabadságod. Ill. h bevállalod-e azt a kockázatot, h ha a szerelmed talán kevésbé nyitottan gondolkozik, és ezért fordul el, az se baj, mert aki ilyen, az úgyse lett volna jó hozzád, inkább akkor keresel egy nyitottabbat, vagy pedig semmi áron nem akarod elveszíteni őt, ezért nem vállalod be ezt a kockázatot.

Am sztem aki azért hagy el emiatt, mert "nem ő küzdött meg érted", az csak zsákmányt lát benned, húst, nem egyenrangú partnert keres benned. Eldöntheted, h bevállalod-e mellette ezt a szerepet. xP xD


Am megkérdezem, h ha ciki, ha lány vall szerelmet, akkor a leszbikusoknál mi van? Ott soha nem vallana szerelmet senki, mert jaj, az "ciki"? (Ezzel az érvvel most lehet, h egyes homofóboknál kicsapom a biztosítékot, de sztem logikusan vetődik fel ez a kérdés.)


Am ha most így azt kérdezi vki, h én hogy reagálnék, ha nekem... Én meleg fiú vagyok xD, ezért sajnálnám, h egy reménytelen helyzetbe rakja bele az érzelmeit. De am meg jólesne az önbizalmamnak, és becsülném, h ő önmaga mer lenni, h meg merte tenni ezt a lépést. xD

2012. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Lin71 ***** válasza:

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hiába mondják is a kanok, hogy tök jó, hogy a csaj aranytálcán kínálja magát meg a szívét, az ilyet hosszútávon nem becsülik.


És hát igen, pl odaállsz, megmondod, hogy szereted, elkezdtek járni, hozzátartozol, stb...

Aztán kb 2-3 hét, és rádun.

Az ilyen.

Bár a fiatalabbak körében ez húzódhat tovább, de a hímek általában jobban megbecsülik azokat a nőket, akiért "meg kellett dolgozni".

Akit igenis meg kellett hódítani, le kellett nyűgözni, udvarolni kellett neki...

Akármit is mondanak, ez a legtöbbször így van.

De gondolom ők is szeretnek lustálkodni, hogy a csaj az, aki ezt az egészet élteti.

Ezt kb a pénzhez tudnám hasolnítani: sokkal jobban megbecsülöd azt a pénzt, amiért megdolgoztál, mint azt, amit csak úgy kaptál, pl a szüleidtől.

:)

2012. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
nein ciki nein nein
2015. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz amikor amerikai mintára a párok úgy köszönnek el egyástól, hogy "szeretlek" meg "én is drága"? Igen, sztem az vérciki, nemtől függetlenül.
2015. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!