Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér nők nem találnak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők nem találnak párt sosem ugye? :/

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az,h elfogadod e magad olyannak amilyen vagy. Tesóm barátnöje iszonyat kövér, mondjuk szép az arca. De több pasija volt mint nekem:) Önbizalom kérdése,h találsz e magadnak társat.
2012. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy kegyetlenül fog hangzani amit mondok, de:

Ne arra várj kedves kérdező, hogy valaki majd elfogad ilyennek, és te magad se fogadd el így magad! Csomó hülyeséget kommenteltek ide. Ne nyugodj bele a jelenlegi helyzetbe! A legkönnyebb megoldás azt mondani, hogy majd csak valaki elfogad. Nem fognak elfogadni, max egy hasonszőrű ember. Ez neked megfelel??

Szedd össze magad, állj neki diétázni és kardiózni! Akarat kérdése az egész. Te is jobban fogod érezni magad. Egyébként nem kell topmodell alkat ahhoz hogy vonzó légy.

2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Gergo_30F ***** válasza:
35%

egyrészt a kifejezett kövérség többnyire nem vonzó. ez nem azt jelenti, hogy ne lennének sokan, akiknek így is tetszel, de az nem az átlag. másrészt az állandó bizonytalanság, magad utálata eleve csökkenti az esélyeid, és még a kialakult kapcsolatot is alá tudja ásni.

kíváncsi vagyok mit teszel az önsajnálat mellett/helyett, hogy ne így legyen, és mióta rágódsz. ha az ezen való morfondírozás helyett mondjuk mozognál (bármit), 2 dolgot érnél el pár hónap alatt:

- fittebb lennél. ha ez nem is jelent fogyást, szexibb megjelenést biztosan.

- jobban kijönnél magaddal. a tudat, hogy megteszed a magadét, a jóleső fáradtság, a fejlődés érzése magabiztosságot ad, amitől könnyedebb, nyitottabb, vonzóbb leszel.


mi lesz? megmozdulsz? vagy majd "holnap"? marad a nyivákolás?

2012. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 misspoppyka ***** válasza:
93%

"Valamit magara ado fiuk nem nezik meg a molett lanyokat az utcan,es nem mennek oda hozzajuk"

Hat szerintem,valakinek a izlese nem attol fugg,ho ad-e magara vagy sem.Egy magara ado fiunak is tetszhet duci lany,miert ne tetszhetne?Ennek semmi koze nincs egymashoz.

Ha meg azert nem megy oda hozza,vagy nezi meg,mert ciki,pedig tetszik neki,az eleg gaz.

Es hidd el,nagyon is sok,magara ado fiu szereti a duci lanyokat,es nem is szeggyelli,nem mintha ezen barmi szegyellni valo lenne.

2012. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
32 éves pasi vagyok,a párom 27 s molett csajszi,de én így szeretem már 7éve.Sokaal életvidámabb,mint egyik másik korabeli sovány csajszi.Pedig én egy 170/75 vagyok.Nem a külső számít hanem ami belül van.S van egy jó kis mondás"Csak a kutyák játszanak a csontokkal!":)
2012. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%

Tény, hogy a vékony nők a szépek. Tény, hogy a vékony nők a népszerűbbek, ők kellenek a férfiak többségének. Ezért a dagad léttel rosszul jársz. Már csak azért is, mert egészségtelenebb, mint a vékonyság. Jobb, ha lefogysz.


08:37

"S van egy jó kis mondás..."


Csak szánalmas korcsok játszanak csontokon lévő zsírral.

2012. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"Es hidd el,nagyon is sok,magara ado fiu szereti a duci lanyokat,es nem is szeggyelli,nem mintha ezen barmi szegyellni valo lenne."

Álltasd csak magad ezzel. Egy jó pasi sem bukik a duci lányokra. Fogyj le.

2012. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Álltasd csak magad ezzel. Egy jó pasi sem bukik a duci lányokra. Fogyj le."


Ezt itt és most meg kell cáfolnom. A legutóbbi barátom vékony, iszonyatosan jó pasi volt, én meg duci vagyok. A legtöbb barátnőm csak annyit mondott: "Te kis mázlista..".


A kérdezőnek pedig: Sok sikert! ;)

2012. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 misspoppyka ***** válasza:
"Teny,hogy a vekony nok a szepek,a nepszerubbekk..."Ne is haragudj,de hogy kinek mi a szep,az mindenkinek a sajat izlese donti el.Lehet,hogy te a szep vekony nokre buksz,de ez NEM JELENTI AZT,HOGY MINDENKINEK AZ TETSZIK.Es nem azert mondom ezt,mert en duci vagyok,mert a 174 centis magassagomhoz voltam 60 kilo is (remelem ezt nem erzed a "duci nok" karekoriajanak,es nem gondolom,hogy szebb lettem volna,mint most,sot,hogy kerekebb vagyok,nagyobb is az "erdeklodes".Egyebkent egyetertek azzal,hogy a tulzott elhizas nem egezseges.De amikor manapsag sajnos mar 3-4 kilo tulsullyal "ledagadtdisznoznak" valakit,az "kicsit tulzas.Akinek meg nem tetszenek a duci csajok,keressen maganak vekonyat,szuveren joga,nem itt kell az eszt osztani,hogy ki a szep es ki nem.
2012. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!