Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti össze jönnétek egy ilyen "királyi" sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval aki ilyen "királyosan" viselkedik? Persze nem úgy hogy elkényeztetett vagy selyemfiú aki mindenkit lenéz. Hanem olyan erős öntudata van és különbnek tartja magát bizonyos embereknél. Ami persze részben igaz is mert elég okos és érett, meg tényleg nagy tervei vannak . De például ,ha vele lennék akkor így le kéne mondanom bizonyos dolgokról amik neki nem tetszenek. Például ne járjak ide mert ez sz*r hely és ne menjek ezzel mert ez egy gyökér. És ő sz*r suliba jár amit nagyon utál (de már végez) és ha olyan ember jön oda hozzá akin látszik hogy „paraszt” vagy ilyesmi akkor így elmegy vagy elfordul kézfogás helyett vagy csak röhög rajta. Amit nagyon nehezen viselek, pedig én se szeretem az ilyen embereket.
2012. ápr. 15. 21:20
1 2
 11/16 <random> ***** válasza:

Ne aggódj! A helyzet az, hogy vannak olyan emberek, akik kissé önteltek (még akkor is, ha nincs "mire"). A párod is ilyennek tűnik, a leírásod alapján. Ha irántad nem viselkedik így, az jó jel. Egyébként nagyon sok tizenéves szeret egy kicsit különcködni, egy kicsit kiemelkedni a többiek közül (de legalábbis, azt éreztetni, hogy valamiben kiemelkedik). Ez később rövidesen változni fog.


Úgy látom a legtöbb válaszadó ezt a különcködést "okoskodásként" értelmezte, és ennek megfelelően adott becsmérelő válaszokat. De itt nem hiszem hogy erről van szó. Ha jól sejtem, inkább egy jókora adag féltékenység és szerelemféltés van a dologban elrejtve...


Egyébként nyugodtan beszéljétek meg a dolgot kettesben, hidd el hogy lehet hatni az emberekre. Csak találd meg a megfelelő kifejezéstárat és érvelést, hogy lebeszéld őt arról a viselkedésről, amit ki nem állhatsz.

2012. ápr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem járnék ilyen emberrel.Nekem ne mondja meg senki,h hogy éljem az életem.Eleve utálom azokat az embereket,akik irányítani akarnak és beleszólnak az életembe.Egyébként egy rohadt beképzelt csávót jellemeztél,az ilyeneket rühellem.
2012. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal, aki parancsolgat nekem, és lesz*roz bármit, amit szeretek, nem is barátkoznék, akkor sem, ha garantáltan tananyag lesz a következő generáció történelemóráin.
2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, de az első válaszról nem a királynők, hanem a háziállatok jutottak eszembe. Megvásárolják, megetetik, pórázon vezetgetik őket... Bár a legtöbb állat helyett nem a gazdi dönti el, mi a jó neki.
2012. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
NEEE.SEMMIKÉPP SEM nem engedheted hogy megszabja neked mi a jo v mi a rossz nene ne ne es meg egyszer ne
2012. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg úgy gondolod, hogy ez a kis tirpák éretten viselkedik?! O_o'
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!