Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vészeljem át ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

fél év után szakított velem, mert nem úgy szeret, ahogy kellene.

ez volt vasárnap este. hétfőn reggel hazajöttem, azóta itthon vagyok. de holnap vissza kell mennem fősulira tanulni, zh-t írni. azt már elintéztem, hogy beköltözök a kollégiumba barátnőimhez, mert a mostani albérletben nagyon egyedül érzem magam. viszont nagyon gyengének érzem magam. azóta akármit próbálok enni, egy fél órán belül kihányom. még egy hónap van a suliból, nem akarom elrontani, de úgy érzm, hogy képtelen vagyok túllépni. mit tanácsoltok?


2012. ápr. 17. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a sulira, egy ideig úgysem fog elmúlni, de majd lassan elfelejted, addig tanulj meg nem koncentrálni rá.
2012. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Járj el lazítani. Mozogj, ússzál, fussál, járj konditerembe olvass szórakoztató irodalmat, tanuld meg jól érezni magad egyedül. A mozgás amúgy kiválóan égeti s stresszhormonokat, nekem a doki tanácsolta, és bejött.


Semmi probléma, vagy rendellenesség nincs azzal ami veled történt. Sőt, megmenekültél egy "mérgező" kapcsolattól. Az élet nevű vidámpark "párkapcsolat" nevű játékát játszod, ne vedd hát véresen komolyan.


Esetleg olvasd el Csernus Dokitól "A nő" című könyvet. A hányás miatt sztem csinálj egy terhességit is, ha bármilyen kételyed van etéren legalább megnyugszol.

2012. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit sírdogálsz egy ilyen érzéketlen bunkó miatt? Kidobhatott volna egy hónap múlva is. De nem. Szóval egy tuskó, nem éri meg miatta idegeskedni.



Tanulj és koncentrálj az előtted álló feladatra.

2012. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igyál... Az is fontos. Tudom, hogy nehéz lesz rendesen elaludni is.. Tessék sörözni. Nem fujjog. Gyógyszer. Keserű, lehet nem szereted, de ez van. Könnyebb picit sörösen elaludni... Nem jár állandóan a fejedben. Álmosít is a sör.


Csodát meg nem kell várni. Piszok szar.


S igen. Az alkohol igenis gyógyszer. Lázcsillapítót is szedsz, ha a szervezeted túlreagálja a vírust és elpusztítaná a lázad a saját fehérjéid is... Nos.. Sört kell szedni, ha túlpörög az agyad.

2012. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2012. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, lány
2012. ápr. 17. 14:44
 7/8 anonim válasza:
én is ilyen vagyok.amikor szakítottunk a barátommal(valójában én szakítottam vele,mert éreztem,hogy nem szeret már,pedig én nagyon szerettem),4 nap alatt 5 kilót fogytam,egy falat nem ment le a torkomon. semmi másra nem tudtam koncentrálni.szörnyű volt.sajnos nem tudok tanáccsal szolgálni.
2012. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a mai napig van, hogy hányok .. pedig már 1,5 hónapja történt a szakítás, és 8x annyit voltunk együtt, mint ti.

Azért enni kéne .. én 2 hétig teán meg kekszen éltem, csak az nem jött ki. -10 kg kapásból.

Próbáld kibeszélni magadból a fájdalmat, beszélj minél több emberrel, most legalább kiderül, ki az igazi barát.

Kitartás csajszi : )

2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!