Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sok szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok szép lány, csúnya fiút akar?

Figyelt kérdés

Kezdem egy példával. Jó magam 190 magas, izmos, elegáns, helyesnek mondott srác vagyok. Nem rég pár ilyen kiállású ismerősömmel, elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol egy lány társasághoz szerettünk volna leülni. Nem egyből, volt előtt egy kis szemezés. Teljesen udvariasan, mosolyogva megkérdeztük leülhetünk e erre a válasz: BOCS DE NEM! és elkezdtek röhögni...

Egy kis idő múlva megérkezett 4-5, görbehátú, zsíros hajú, ragyás arcú igénytelen suhanc, akik szintén ehhez a lány társasághoz csapódtak, és lám a csajok örömmel mondták h persze üljetek le közénk. Nem akartuk elhinni.. Ment ott a nagy röhögés, ismerkedés, és kis idő múlva már smárolás, teló szám csere stb... Nem először tapasztaltam már ezt. MIÉRT VAN EZ??? De az utcán is látok ilyen párokat, sőt ismerek is, és NEM GAZDAG a srác. A csúnyább fiúkat sok lány jobban csípi, aki meg jól nézki elmehet a....


2012. ápr. 17. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is lekoptattam már helyes fiúkat, de csak azért, mert nem volt meg a közös hullámhossz, lehet ló foga, meg zsíros haja ha jól érzem magam vele, én sem értem
2012. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hát én tökön szúrtam volna magam ha ezt látom :D
2012. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez melyik bolygón volt? Mert itt a Földön egy lánynak se kell csúnya fiú. Esetleg lehet h csak szted néztek ki jobban azoknál a srácoknál, a lányok szerint nem.
2012. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
azért ezt megcáfolnám... nagyon sok szép lány jár csúnya fiúval...na mindegy, én láttam amit láttam...
2012. ápr. 19. 19:45
 15/20 anonim ***** válasza:
rosszak a tapasztalatok a szépfiúkkal
2012. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
pl?
2012. ápr. 22. 12:34
 17/20 anonim ***** válasza:
néztél tükörbe valaha?:D
2012. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ez egyszerű: azért mert a legtöbb 'csúnya' fiú általában igazi pasi, nem pedig egy kis pp (puhap*cs), mint a jól kinéző társaik, akik egy szalmaszálat nem tudnak odébb rakni.. másrészt az ilyen fiúknak van intelligenciájuk, nem felszínesek és humorosak (itt nem arra az idióta humorra gondolok, amin nincs semmi vicces, de elvileg röhögni kellene rajta) és egy olyan belső kisugárzásuk van, amit nem lehet tanulni, emellett értékekkel is rendelkeznek

elvileg én is szép, csinos lány vagyok, mégsem tudnak meghatni a "csúcsszuper kinézetű" tipik fiúkák, mert amióta megismertem egy kevésbé előnyős kinézetű, ámde a fentebb leírt tulajdonságokkal rendelkező fiút, azóta csak ő érdekel.. :-)

2013. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Am tényleg nem lehet tudni nàlatok csajoknàl, hogy mi kell nektek....

Elvileg nem fontos a külsö, csak az értékek, de ahogy meglàttok egy jóképü izmos magas hapsit egyböl elolvadtok

2013. jún. 18. 07:33
 20/20 anonim ***** válasza:
ez egy f**zság... egyáltalán nem olvadok el azoktól a műmájer b*ziktól
2013. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!