Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már változtatni? Vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már változtatni? Vége?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondta a párom,h az a fontos,h neki jó legyen és az egyáltalán nem fontos,h nekem is az legyen!Azt mondta le van sz@rva,h nekem mi a fontos!Nagyon egy önző ember!Mit csináljak vele?Tulajdonképp mindig ilyen volt az elmúlt 5 évben.Csak eddig tűrtem,de nálam is betelik a pohár!Lehet ezeken a dolgokon változtatni?Vagy ha eddig nem változott,már nem is fog?
2012. ápr. 19. 08:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez el sem kezdődött szerintem.

De amúgy igen, ideje lenne végre otthagynod.

2012. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hát ennél még az egyedüllét is jobb. Ugy legalább megadod magadnak az esélyt arra, hogy összejöjjön valami egy olyan sráccal, aki önzetlenül és tiszta szivből szeret majd téged!
2012. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
gazdag vagy jóképű? esetleg mindkettő?
2012. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lenne épp más!Nem tartom még ennyi megalázás után sem magam olyan rossznak,hogy ne kellenék senkinek!Bár az önbizalmam egyáltalán nem a régi.De el sem hiszitek hány variáció megfordult már az én fejemben!Most az van,h költözni akar el innen 300 km-re.Nem rég költöztünk haza onnan és épp azért akartam eljönni,mert egyedül éreztem ott magam mellette,meg nem egyszer bánt olyan módon velem,ami nagyon fájt.Most azért mennék vissza,h újra azt csinálja?Csak nagyon rossz,mert akárhogy is,de szeretem.Aki volt igazán szerelmes,megért.Vagy csak megszokás?Ha nincs itthon,nagyon hiányzik,de ha hazajön,nem vok önmagam.Félek már bármit is mondani,nehogy olyan hagyja el a számat,ami épp neki nem tetszik.Olyankor beszól,mint pl tegnap.Akkor meg fáj és így inkább nem szólok.De ha elmenne vissza és én nem mennék,nagyon szar lenne.Nem is tudom,h heverném ki,de biztos,h egy db-ig nem kellene senki!Csak magammal foglalkoznék,visszahoznám a régi önmagam.Aztán várnám azt az igazit,aki 73 kg-an is elfogad!Nem arról van szó,h nem akarnék fogyni,mert akarok.Az fáj nekem,h az ő szemébe dagadt vagyok és folyamatosan piszkál ezzel és nem bízza rám a dolgokat.Így meg nincs is kedvem tenni bármiért is! :(
2012. ápr. 19. 10:39
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem rossz képű,de vannak nála jobb pasik is.Nem az volt a fő cél,mikor összejöttünk,h jó képű pasim legyen!Hogy gazdag-e?Csóró mint a templom egere.Ha pedig van egy kis lóvéja,elkölti arra amire ő akarja én meg járok a 6 éves nadrágjaimba! :S
2012. ápr. 19. 10:41
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor mibe szerettél bele, ha az elején is egy f*sz volt?
2012. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát az első egy évbe nem!Inkább az utóbbi 4be! :(
2012. ápr. 19. 10:45
 18/22 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! 73 kilósan?? Semmi önbecsülésed nincs?? A 73 kiló egyáltalán nem sok, gondolom nem 120 centis vagy!!És ha valaki csak a testalkatod miatt lenne veled, az már eleve megint kapufa!! Ha el akar költözni, hadd menjen, én legalábbis a te helyedben nem mennék vele! Tudom h milyen a szerelem, de nem vagy fogyatékos és átlátod h igy csak szenvedni fogsz, boldog sosem leszel! Az h egy darabig nem kell majd senki, az teljesen ok., legalább átalakul addig az értékrended, és helyet adsz a szivedben az igazi szerelemnek, ami nem önző egyoldalu, amelyikben te is boldog lehetsz!! Gondolom nem vagy olyan öreg, hogy igy leird magad...
2012. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
160cm-es vok,nem mondom,h nincs rajtam felesleg,mert hazudnék,de nem 150 kg vok!!!Ő 27éves én 26éves Nő vok.
2012. ápr. 19. 10:58
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor lépj!! Fiatal vagy!! Ne itéld magad boldogtalanságra! Amit te a párod iránt érzel, az gyakorlatilag az egyedülléttől való félelem csupán, mert kisebbségi érzeted van, és nincsen önbecsülésed! Ezen lehet változtatni! Ne itéld magad boldogtalanságra! De mindenki ugy cseszi el az életét ahogy akarja... Ennél többet nem tudok irni! Az előző kömmentek egy részét is én irtam! 37 ffi
2012. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!