Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Nincsenek érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

2hónapja járok a barátommal, de nem tudom mit érzek iránta. Nagyon jól esik, hogy mindig megdicsér és azt mondja szép vagyok és egy nap elmondja ezerszer, hogy szeret. De félek, hogy csak azért járok vele mert sajnálom. Ha szakítanék vele tudom, hogy tönkre tenné magát.

De az az igazság, hogy kívülről nem tetszik annyira, és nagyon sokat gondolok arra a fiúra akivel fél éve smárolgattunk de közölte velem, hogy nem tudja mit érez és ott hagyott.

Én sem tudom mit érzek, hogy szerelmes vagyok-e, néha érzem, hogy szeretem de van mikor hidegen hagy és más pasikat bámulok, persze nem flörtölök meg semmi csak megállapítom, hogy helyes valaki és összejönnék vele.

A barátom mindig azt mondja én vagyok a mindene és nem tudja mit kezdene nélkülem, ezért meg sem említem neki a dolgot. De veletek már volt ilyen? Jó ez így?

SEGÍTSETEK!

16L


2012. ápr. 19. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

akarta, erőltette, nem lehet, sajnálom, nem tetszik, hidegen hagy

plusz a kérdőjelek, a kérdőjelek és a kérdőjelek


neked ez egy jó, normális kapcsolatnak tűnik? ne álltasd magad ..

2012. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!