Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kéne hogy elhagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Félnem kéne hogy elhagy az ázsiai lányok miatt? (eredeti vörös hosszú hajam van, fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)

Figyelt kérdés

3 év járunk volt már mongolos kinézetű barátnője , de nem volt vele boldog.

Nekem nagyon rosszul esik hogy mikor ilyen nőket lát szinte utánuk fordul!

Szakítanom kéne e miatt?

Van okom a féltékenységre?

Szerintetek elhagyna egy olyanért?

(eredeti vörös hosszú hajam van , fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)



2012. ápr. 23. 00:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
javítok : és ne primitívezz le
2012. ápr. 23. 01:17
 12/39 anonim ***** válasza:
A távolkeleti nők ugyan úgy lehetnek szépek és rondák mint az európaiak.. Ha a kapcsolatod biztos lábakon áll,nem kell idegeskedned-ha meg ingatag és a barátod váltani akarna,nem /csak) azért tenné mert kínai,hanem mert melletted nem érzi jól magát. Javaslom,ne menj az agyára ezzel mert a végén elüldözöd.
2012. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy ázsiai lányok után, hanem hogy bármilyen lányok után fordul, mikor veled van. Nem tök mindegy, hogy egy ázsiaiért, vagy egy szőkéért, vagy feketéért hagy ott, ha otthagy?
2012. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

más lányok után nem fordul meg soha sem !

Ez a problémán kivül nincs baj a kapcsolatunkkal boldogok vagyunk és gyereket szeretne tőlem, de ez akkor is aggaszt h ennyire bejönnek neki az ázsiai, japán, kínai..... lányok

2012. ápr. 23. 02:13
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

En a helyedben, rakerdeznek, hogy ez mindig igy volt-e nala. Van amikor egy dolog nem csak egyszeruen fellangolas.

Ha valakinek egy bizonyos tipusu no/ffi az ami igazan bejon, az sose fog rola lemondani.

Ha bejon a kepbe egy olyan lany, akkor szerintem, azonnal szakitani fog.

Most, ugye nincs, igy jo vagy neki te is. Hany olyat ismertem akik az azsiai lanyra buktak, de mivel nem olyan egyszeru

olyan lanyokat talalni, inkabb jartak magyarral helyette csak, hogy ne legyenek egyedul.

Ha nincs lo jo a szamar is. (sokan megcsinaljak ezt)



Bocs, en Peterrel ertek egyet. AZ embert minositi az, hogy hogyan es miket ir.

A duh sem jogosit fel arra, hogy masokat leminositsunk.

Amugy a duhod meg onbizalomhianybol fakad. Mert a féltékenység alapja mindig az önbizalomhiány!

Azt meg nem masokon kene leverni.

Ha te biztos lennel magadban, akkor nem felnel, hogy elhagy a baratod barki miatt is legyen az azsiai vagy magyar.

2012. ápr. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Végre egy eredeti vörös nő! Ha elhagy akkor bolond, majd én felviditalak. Világ életemben vörös lányra vágytam.


Egyébként volt ázsiai barátnőm, nem mondom meg mi a titkuk mert nem tudom mennyi idős vagy.

De azt elárulhatom hogy a mi európai orrunknak kellemetlen illatuk van. Ezt én is éreztem és mások is ezt mondták. Állitólag a rizsben lévő valamilyen kloridtartalom miatt, nem tudom mi igaz ebből de tény valamit érezni.

2012. ápr. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagy, akkor az elsősorban nem a "rohadt k*rva" ázsiait fogja minősíteni, hanem a párod.

Kivéve ha a csaj nyomulna rá, de ebben az esetben is a párodtól függ, hogy elhagy-e érte, őt meg mi nem ismerjük, szóval nem tudjuk.

Egyébként meg az itt élő ázsiaiak többsége zárkózott a magyarokkal szemben vagy az ilyen hozzáállás riasztja, én ázsiai származású vagyok és utálom, ha egy pasi csak ezért akar megismerni.

(nekem azt mondták, hogy jó illatom van, mondjuk alig eszem rizst, inkább szalonnán élek :D)

2012. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Ha gyereket akar tőled meg ilyesmi akkor nincs miért aggódni. Az, hogy megnézi őket az utcán, nem jelent semmit, én is megnézek bizonyos típusú lányokat, attól még nem hagynám ott a menyasszonyom. Viszont ha elkezded ezzel szekálni az nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak. Animét néz? Öltözz be az egyik szereplőnek azt biztos díjazni fogja.
2012. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Hát velem is volt ilyen tökre odavoltam az ázsiai csajokért, de volt egy magyar bnőm egyébként minden OK volt, tetszett is meg jól elvoltunk, csak hát mindig eszembe jutottak az ázsiai lányok, és egyre erősebben éreztem, hogy nekem egy olyan kell :( Aztán amikor képbe került egy koreai lány, akkor szakítottam a bnőmmel, most mit hazudjak neki is meg magamnak is... a koreai lánnyal meg azóta is együtt vagyunk és nagyon jó minden és nem bántam meg egyáltalán!!! Nah jó most ezzel nem azt akarom mondani h veletek is így lesz csak gondoltam leírom mert témába vág h nálunk így volt...
2012. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

igazából ez nála egész életében jelen volt ez a mánia de annyira nem hangoztatja, sőt nem is szokta mondani, de ha olyan nőt lát eléggé megnézni, szerencsére nem volt még arra példa hogy hozzájuk hasonlítgatott volna és nagyon remélem hogy versenyben tudok maradni a vörös hajammal az ázsiaiakkal szemben .

amúgy 22 vagyok nyugodtan lehet felnőtt tartalmú dolgokat írni :)

2012. ápr. 23. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!