Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félnem kéne hogy elhagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sia kérdése:

Félnem kéne hogy elhagy az ázsiai lányok miatt? (eredeti vörös hosszú hajam van, fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)

Figyelt kérdés

3 év járunk volt már mongolos kinézetű barátnője , de nem volt vele boldog.

Nekem nagyon rosszul esik hogy mikor ilyen nőket lát szinte utánuk fordul!

Szakítanom kéne e miatt?

Van okom a féltékenységre?

Szerintetek elhagyna egy olyanért?

(eredeti vörös hosszú hajam van , fehér bőr, nagyon barna szem, szeplős orr és viszonylag vékony vagyok, rendes méretekkel)



2012. ápr. 23. 00:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
red4me: jó illatú vagy inkább kellemetlen?
2012. ápr. 23. 18:59
 22/39 A kérdező kommentje:

mondjuk a barátom nem szereti a rízst szóval nem biztos h ez nyerő ötlet lenne nála , ha ezzel meg akarnám jobban fogni.

de sztem sikerült megfognom, mert családot akar meg közös életet, de még is félek

2012. ápr. 23. 19:02
 23/39 anonim ***** válasza:

Európai orrnak fura, kellemetlen, kellemesnek nem mondanám semmiképp. Azért irtam hogy illat mert nem ápolatlanság és legjobb tudomásom szerint ők is hasonlóképp vannak velünk.

Ázsiai alatt ne az európában született és élő ázsiait értsd.


Ha mégsem jönne össze nálam zöld utad van, de én vagyok a fönök, ezt előre leszögezem:-)

2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
és ez a titkuk? vagy mitől vannak oda meg vissza tőlük a pasik? mit tudnak amit mi európai nők nem?
2012. ápr. 23. 21:17
 25/39 anonim ***** válasza:
Hogy mi a titkuk azt majd elmondom ha jobban ismerlek... de mivel lepattintottál ilyen nem lesz és nem is segitek többet, küzdj ázsiával egyedül.
2012. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
:D:D
2012. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol?
2012. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Kerdezo, sajat magadat hazudtolod meg az irasoddal.

"de sztem sikerült megfognom, mert családot akar meg közös életet, de még is félek"

Ha sikerult "megfognod", akkor nem felnel. Tehat nem sikerult "megfognod", ezert felsz.

Mar ez a tema itt nem az azsiai lanyokrol szo. Hanem arrol ,hogy nem vagy biztos magadban, mert ott

van benned, mi van ha megis bejon egy azsiai lany es lelep, ezert felsz.

A felelmednek mas oka is lehet, hogy a tarsadba se bizol.

Mert igazan hiszel neki mikor azt mondja, hogy csaladot akar veled? SZerintem te se hiszed el, kulonben nem felnel.

Ha vki meg mar nem tud bizni a tarsaban, az mar halott kapcsolat.

Amugy meg nem is lehet megfogni, se 1 fiut se 1 lanyt. A tarsunk nem a tulajdonunk! Azert van velunk mert ugy dontott,

de nem azt jelenti, hogy akkor "megfogom" es sose mehet mar el. Aki el akar menni, az el is fog, csak ido kerdese.

Es valoszinu o el is fog, ha adodik alkalma.

Egyenlore ugye nincs alkalma, igy veled marad, es lustasagbol v egyeb okbol nem is keresi az alkalmat.

Nem akarlak elkeseriteni, de en is egesz eletemben az azsiakert voltam oda,

es olyan szinten is megvolt ez a "mania", hogy hozzamentem, egy koreaihoz.

SOSE volt magyar baratom, csak azsiai. Nem lehet vmit csak, ugy kinoni, elfelejteni (elfelejtetni).

Probaltak engem is lebeszelni, hogy jo a magyar stb.

Persze nem mondom, hogy a magyar ffiak rosszak, nem azok!, de nekem nem az kellett.

Valakinek ez kell, valakinek az.



Fiatal vagy meg, en a helyedben nem pazarolnam az idomet, inkabb keresnek, egy olyat akinek magyar lany kell, es nincs semmilyen azsiai, latin, fekete stb.."maniaja", olyat

akinek tenyleg TE KELLESZ.

A baratod meg, dontse el mit akar, es menjen keresse meg maganak az azsai lanyt akire vagyik, es ne teged hasznaljon pót baratnonek.

Mert bocs, hogy ezt mondom, de nekem az az erzesem, hogy teged kihasznalnak. Jo vagy neki, mert nincs mas.

Ha van benned annyi buszkeseg, akkor te penderited ki ot idoben, meg mielott o fog. Es nem kell felni, van rengeteg fiu akinek te

majd kelleni fogsz. Ugy tunik, itt mar van is egy rajongod red4me szemelyeben. :D

2012. ápr. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

A mi a titkuk dolog engem érdekelne, ázsiai vagyok és jó lenne tudni, hogy mit gondolnak rólam :))

Egy olyan pasi nekem viszont nem kéne, akit csak azért érdeklek, mert ázsiai vagyok.

2012. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Hát pedig az hozzád tartozik, ezt neked kell elfogadnod saját magadról.

Ha meg egy európai szőke lennél nagy lökhárítókkal akkor azt mondanád hogy nem kell olyan férfi aki a melleid miatt szeret.


Ilyen alapon én is mondhatnám hogy nem kell olyan nő aki az eszemért szeret:-)

De engem nem zavar, jöjjenek csak:D

2012. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!