Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek volt már kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már kapcsolata házas férfival, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert neked van/lesz kérdező?
2010. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen téren?
2010. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
szeret főzni!
2010. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyott es visszament a felesegehez(amugy csak utolag tudtam meg hogy felesege van-egesz jol titkolta egy even keresztul)
2010. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
kopj le, ne ziláld szét a család életét.
2010. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
mi sokat keféltünk, aztán hazazavartam az asszonyhoz
2010. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy meleg vagy!
2010. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Ahol a férfi már kifelé kacsingat, ott nem a nő az aki "szétzilálja" a család életét. Az ilyesmihez két ember kell, kettejük közül nem a nő, hanem a férfi az aki esküt szeg.

A válasz csak annyi, mint minden más kapcsolat esetében is: mérlegeld a jövőt. Milyen esélyek vannak? Tönkrement házasság még nem elég, egyrészt van-e gyerek belőle (mert azt ha tetszik ha nem el kell vele együtt fogadni), másrészt csak kell vki akinél kipanaszkodja magát és megkapja az otthon rég látott törődést, vagy elszánta magát hogy véget vet neki?

2010. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
65%
Nekem már volt,15 éves voltam,nem is hittem volna,hogy mekkora baj lehet belőle.Egy szerelmes tinilány voltam,aki beleszeretett a szomszédjába,akinek felesége volt és egy gyermeke.Nagyon hülye voltam...Sokáig tartott a titkos kapcsolat,de lebuktunk.A csaj rámtámadt,mindenki rólam beszélt,a szüleim ellenem forultak,tiltottak egymástól.De mi szerettük egymást,el is vállt a feleségétől...de idővel rájöttem,hogy " Úr Isten,mit tettem,széttromboltam egy családot".?ásfél évig voltunk együtt.A volt feleség új pasit talált magának és már nem haragszik rám,mivel ráébredt,hogy neki jobb igy.Mivel az exem,meg az ő exférje nem valami szent pasi volt.Ma már csak köszönőviszonyban vagyunk,de a szivem mélyén még valahol szeretem őt,de már nem kellene nekem viszza...Nem éri meg ilyent tenni...
2010. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Két és fél éve belém szeretett. Udvarolt, még semmi nem volt köztünk, bevallott a feleségnek. Egy hónapra rá elköltözött otthonról, fél év múlva összeköltöztünk. Azóta menyasszony és vőlegény vagyunk. Megtaláltuk egymásban az igazit. De az én esetem egy az ezerből!

Azt gondolom, ha egy harmadik fél bele tudni kavarni egy házasságba, akkor a házassággal gond van. De ez nem jelenti minden férfinál egyértelműen azt, hogy el is akar válni. Ha komolyak lesznek az érzései a szerető iránt, válni fog, de többnyire a férfiak kényelmesek, és csak kalandot keresnek. Ha otthon megvan minden, anyagi jólét stb., és mellette azt dug akit akar, nem fog kilépni, mert így kényelmes.

2010. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!