Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal lányok mit szeretnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok mit szeretnek, illetve mit kedvelnek egy kicsivel idősebb, és tapasztaltabb fiún?

Figyelt kérdés

Pl.: 15 éves lány---->18 éves sráct kedvel.

A tapasztalabb alatt pedig nem azt értem hogy az ágyban tapasztalt...hanem hogy az életben az!



2012. ápr. 24. 12:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát az egyes válaszadó nyilván a maga példájából indul ki, és azt a két dolgot mondja, ami őrajta a legfőbb érték. Csakhogy hiába. Értelmes nő nem ezek alapján választ.


Én 25 évesen jöttem össze 33 éves pasival, és azt szeretem benne, hogy értelmes, érett, felnőtt gondolkodású (ami még a húszas éveik közepén járó pasikról is csak esetenként mondható el). Egy értelmes lánynak fontos, hogy fel tudjon nézni a fiújára, és ezt sem a pénz, sem a méret nem adja meg, hanem az emberi tartalom...

2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha idősebb akkor férfiasabb, érettebb gondolkodású stb. (a többiek már leírták)
2012. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok, örülök, hogy reagáltatok, és hevesen tagadtátok, hogy ez nem így van.

"Hát az egyes válaszadó nyilván a maga példájából indul ki, és azt a két dolgot mondja, ami őrajta a legfőbb érték. Csakhogy hiába. Értelmes nő nem ezek alapján választ. "

Nem ez a legfőbb értékem.

Hiába rizsáztok itt összevissza akármit, két fajta nő létezik, aki csúnya, és az mond ilyeneket, mint előttem, mert tudja, hogy a kutyának sem kellene, az megelégszik a "belső értékekkel", mert annál jobbat nem kap. Aki szép, az tudja, hogy bármit megkap, az beéri "csak" a fennt említett dolgokkal.

Ez tapasztalatból írom, nem azért, mert átbaszták a fejem, vagy valami, csak mert látom, hogy 100-ból 1 értelmes nő ha van.

2012. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát az nem lep meg, hogy akiknél ezzel a hozzáállással próbálkozol, abból 100-ból egy értelmeset találsz. Inkább az a csoda, hogy van köztük egy is!

Végtelenül nyomorult vagy, ha számodra a Föld sokmilliárdos női lakosságából ennyit sikerült megismerni.

2012. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez aztán a hozzászólás :D micsoda teljesítmény volt ez tőled te nyomorult. :D (azért én megnézném te mit "tudsz")
2012. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!