Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedjem el magam pl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam pl a strandon a barátom mellet? (lent több)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 19 évesek vagyunk:)

én kb 9 éve nem voltam strandon, mert iszonyat szégyenlős voltam/vagyok... kb másfél év kellett ahhoz is hogy a barátom elött gond nélkül flangáljak mondjuk melltartó-bugyiba.. fogytam sokat, most már csinoskának mondanám magam, illetve mindenhol vékony vagyok, hosszú csinos lábak, lapos has, kivéve a hátam ami alapállásba is elég párnás...gyürödik értitek.. és a cicim ami elég pici..


tegnap megvettem életem első bikinijét, mert már hiányzik hogy elmenjek a strandra... szivesebben mennék csajokkal először, de nem igazán vannak barátnőim.


szóval a lényeg h félek elmenni a barátommal, mert ahogy ismerem magam nem merem majd levenni a törölközőt, főleg ha elötte elslisszol mellettünk 1-2 jó nő...

kedves fiu, nem fog azzal megbántani hogy megstíröli őket, inkább én tennék megjegyzést -ahogy magam ismerem- egy két csajra h "az igen"... :D ez egyébként így van a mindennapokban is, de ő mindre azt mondja h "de csunya" meg "nem csinos", szóval mindig nemtetszését fejezi ki, pedig ha annyit mondana néha h: tényleg szép az arca/hasa akkor boldogabb lennék hogy ezt is meg tudjuk tárgyalni és őszinte.


így viszont, hogy senkire sincs elismerő szava (még arra sem aki 100/99 pasinak tetszene), csak annyit hajt mindig h "nekem csak te vagy szép/csinos" tényleg rosszabbul érzem magam.. legalább lenne őszinte és tudnám, h milyen lányok jönnek be neki :) így tényleg azt érzem h kamuzik, illetve hogy nem akar megbántani, ami tök aranyos, de így az sem olyan hiteles, hogy mindig engem dícsér..(és nem csak azért h ne bántson meg)

hiába próbáltunk erről beszélgetni, nem érti a véleményem...


na bár ez egy tök más probléma, amit most leírtam, ez is hozzá tartozik ahhoz, hogy nem tudom elengedni magam mellette...


2012. ápr. 29. 04:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj,de édes vagy.:)(Bocs ez kikívánkozott.)

Szerintem azok után,hogy ennyit fogytál ez a szégyenlősség tök természetes,mert még nem szoktad meg,hogy vékonyabb,csinibb vagy.De az járjon a fejedben,hogyha te meg vagy elégedve magaddal nő létedre(ami nagy szó..),akkor mások milyen jó csajnak láthatnak.:)

Ezt a "senki nem szép,de én tökéletes vagyok" dolgot pedig beszéld meg a barátoddal.Persze az oké,hogy neki te vagy a legszebb,hiszem te vagy a párja.Szerintem amúgy ő csak azért csinálja,mert jót akar,és nem gondol rá,hogy éppen az ellenkező hatást váltja ki.

Szóval nyugi,lazulj el.Nem kell ennyire rágörcsölni.Először az a fontos,hogy te meg légy elégedve önmagaddal,utána jöhetnek a többiek.;)


18/L

2012. ápr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem ha előre tudod, hogy nem fogod magad bikiniben jól érezni, akkor menj egyrészesben.


a másik, hogy vannak divatos strandkendők, azt is felvehetsz.


a harmadik, hogy nem az a küldetésed, hogy a barátodat kiábrándítsd magadból, hanem az, hogy még jobban magadba bolondítsd. nem kell neki állandóan arról beszélned, milyen "nyomi vagy", ha ő szépnek lát.


na, ne sírj, ne szorongj, hétágra süt a nap, tessék strandolni.


(egyébként más is csak magával van elfoglalva, nem téged fognak bámulni, hidd el.)

2012. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kivéve persze ha tényleg baromi jól nézel ki, mert akkor téged fognak bámulni. Egyébként simán lehet hogy tényleg nem tetszik neki az aki nem tetszik neki. Igazából elég furcsa elképzeléseitek vannak a szépségről. Fősulin is néhány lány kikiáltott valakit évfolyam legszebb csajának, még irígykedtek is, de valami ritka rondán szétszolizott bőre volt, az arca sem volt olyan hű de jó, magas sem volt, csak egy sima plázacica. Egyetlen előnye volt a csajnak, hogy nem volt elszállva magától. A külsejét sportaerobik miatt alakította így, hogy a versenyeken "jól" nézzen ki, vagy mi.
2012. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ad1, ki a francot érdekel hogy más hogy néz ki. Te ilyen vagy és PONT. akinek nem tetszik nem kell rád néznie.


Ad2, pasidnak tetszel? gondolom igen és azért van veled, akkor probléma?


Ad3, hogy tudsz olyan dologra vágyni amiben 9 éve nem volt részed. Én utoljára ~15 éve voltam strandon, azóta se vágyom rá.

2012. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éve strandon? :O hát nem tudom aki 15 évente jár strandra az szerintem azután se menjen...maradjon otthon facebookozni meg gyakorikérdésekbe írogatni... nagyapám 88 éves most éppen és minden évbe jön velünk strandolni, még fürdeni is szokott ! igaz 2-en fogjuk...

-erről ennyit.. aki nyomi az nyomi,meg is érdemli a sorsát:P

2012. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi köszi. 9 éve:) szóval kb 11 évesen. és igen, akkor még nem igazán érdekli az embert hogy hogy néz ki, azóta meg ugylátszik ilyen komplexusos nyomi vagyok:) egész életemben nagy melleket akartam, és persze hogy ezt nem kaptam meg a sorstól. és igen, ez az oka amiért nem voltam 9 éve strandon, pedig tudom hogy milyen jó móka lenne. ezért vágyom rá. de 9 évig még csak egy bikinit sem próbáltam. és ahelyett h lenyomiztok, örülhetnétek is velem:) hogy igen, most legyőztem a félelmem, és nem késtem el semmiről, nem vagyok fészbukkocka, 19 éves vagyok és most kezdek majd strandra járni, akkor mivan?:)

mostmár nem érdekel ki hogy néz ki, én ilyen vagyok, aki szeret, az így szeret, és inkább legyek 60 kiló(és kismellű) mint hogy legyek 40 és csonti vagy 100 és "nagymellű".

aki velem örül annak köszi, aki nem az bekaphatja a strandon majd lenyomom!:P

2012. jún. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!