Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom neha idegbeteg, hogyan kezelnetek a hulyeseget?

Figyelt kérdés

Sokat jatszik szamitogepes jatekokkal es ilyenkor egy rossz szo hallatan idegbeteg lesz. Ma pl. Nem volt hang valami hulye jatekan eas mondtam. Neki,hogy jatszon akkor hang nelkul, erre leorditott,hogy. Ilyenkor kussoljak a problemat meg kell oldanii es ne ugassak bele blabla.

Meg vannak ilyen dolgai,ha jatszik es elakarok menni valahova akkor nem mert o most jatszik es hagyjam beken.

Pl.. Ma is mennenk el,de mig nincs kesz a karaktere addig nem jon..


2012. ápr. 29. 11:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is játszottam elég sokat, meg néha fel is húztam magam... :D De amikor volt valakim, akkor ő volt az első, pedig én is MMO-ztam ahol nem volt "pause", de ettől függetlenül ki lehet kapcsolni.

24/F

2012. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!