Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípushoz vonzódtok? Melyiket tudnátok párotoknak elképzelni?

Figyelt kérdés

Itt most fel fogom őket sorolni nemistudom ez milyen rendszer alapján van de elég korrekt jó kis teszteket lehet találni. A nevéből nagyjából ki lehet találni hogy milyen ember tartozik hozzá. Talán picit fura megnevezések is lesznek. Írjátok le hogy fiú/lány vagytok ,hogy értelmesebb legyen.


-Racionalisták : Tervező,Feltaláló,Lángelme,Hadvezér

-Idealisták: Bajnok, Gyógyító ,Tanácsadó, Tanító

-Életművészek: Alkotó,Előadó,Kézműves,Vállalkozó

-Gondviselők: Felügyelő,Ellenőrző,Oltalmazó ,Gondoskodó


[link] - egy kis infó, bővebb esetleg te is megnézheted melyikbe tartozol (nekem bevált, 6 tesztből 5 ugyan az lett, ami nem az is hasonló) vagy ha egy hírességre vagy kíváncsi.



2012. ápr. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
69%
Életművész. 16/L
2012. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
inkább gonviselő, mert én nem vagyok valami talpraesett és határozott alak. és imádom, ha gondoskodnak rólam (nem körülugrálnak, természetesen), csak jó, ha érzem, hogy valakinek nem közömbös, hogy mi van velem.
2012. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 krvua ***** válasza:
82%
nekem a nimfomániások.
2012. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
én az életművész- kategóriába sorolnám magam, a párom is ide tartozik. imádom a zenével és az írással foglalkozókat, viszont a racionalisták is vonzanak...
2012. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Jó de ezeken belül kellene choose one :D Most nemírom le hogy pl a kézműves mit takar (azt meg se néztem) ott a link azon utána nézhetsz.
2012. ápr. 29. 23:35
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy idealistát.
2012. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Én az vagyok :D
2012. ápr. 29. 23:42
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

tehát akkor:

én alkotónak tartom magam, az ideális párom pedig lángelme vagy egy alkotó lenne. vagyis én így gondolkodom efelől.

2012. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
Na, beleolvasgattam mindegyikbe, kivéve a Gondviselőbe, mert addigra már megtaláltam a dolgokat. A barátom (20) Életművész, azon belül előadó, én meg Idealista Gyógyító vagyok.
2012. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
****én is 20 vagyok
2012. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!