Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípushoz vonzódtok? Melyiket tudnátok párotoknak elképzelni?

Figyelt kérdés

Itt most fel fogom őket sorolni nemistudom ez milyen rendszer alapján van de elég korrekt jó kis teszteket lehet találni. A nevéből nagyjából ki lehet találni hogy milyen ember tartozik hozzá. Talán picit fura megnevezések is lesznek. Írjátok le hogy fiú/lány vagytok ,hogy értelmesebb legyen.


-Racionalisták : Tervező,Feltaláló,Lángelme,Hadvezér

-Idealisták: Bajnok, Gyógyító ,Tanácsadó, Tanító

-Életművészek: Alkotó,Előadó,Kézműves,Vállalkozó

-Gondviselők: Felügyelő,Ellenőrző,Oltalmazó ,Gondoskodó


[link] - egy kis infó, bővebb esetleg te is megnézheted melyikbe tartozol (nekem bevált, 6 tesztből 5 ugyan az lett, ami nem az is hasonló) vagy ha egy hírességre vagy kíváncsi.



2012. ápr. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Én (16/L) Racionalista azon belül Hadvezér vagyok


A párom pedig ilyen legyen Életművész azon belül vállalkozó


:)

Nagyon jó oldal köszi , már el is mentettem kedvencnek:))))

2012. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

vagy egy lángelme


(előző voltam :3)

2012. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

aki azt hiszi, hogy egy skatulyába sorolja be, az rosszul tudja, egy jellemző személyiségtpíust ad ki, de az nem feltétlen illik mindenkire 100%-osan

ahol meg nem találtatok "kielégítő" választ ott az volt a cél, h olyat válasz ami téged leginkább jellemez

senki ne vegye szentírásnak vagy háborogjon ezen...

2012. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
51%

A racionalista és a gondviselő típús keveréke a legjobb!



23/N

2012. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
#44 csakhogy olyat ebben az életben találni nem fogsz.
2012. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
25%

"csakhogy olyat ebben az életben találni nem fogsz"


Én mondjuk pont ilyen vagyok :D:D


Amúgy az a vicces ezekben a személyiség-tesztekben, hogy mindig mindenkire ilyen pozitív eredmények születnek, hogy Hadvezér, Életművész, Előadó, Lángelme..

Az valahogy sosem jön ki egyikből sem, hogy pl. "Ön egy semmirekellő, deviáns, bűnözésre hajlamos pitiáner f*srakás" vagy ilyesmik.. :D Pedig én már próbáltam néhányat úgy kitölteni, hogy mindig a lehető legnegatívabb lehetőségeket választottam :D

2012. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem a szavak köznapi értelmét kéne nézni ilyenkor. A gondviselők alapvetően egy hagyományőrző, szabálykövető szerepet foglalnak el a rendszerben, emellett a racionalisták a tipikus objektív újítók, a kettő első nekifutásra is szembetűnően szögellentéte egymásnak.
2012. júl. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Pillants be bátran, s győződj meg első kézből.

2012. júl. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Gondviselő:

Segítőkész, keményen dolgozik

Lojális partner, felelősségteljes szülő, stabilizálásra törekvő vezető

Jellemzi: óvatosság, felelősség, szerénység, hagyományőrzés

Biztonságot keresi, értékeli a hálát, szívesen csatlakozik csoportokhoz



Racionalista:


Pragmatikus, szkeptikus, probléma-megoldásra és analízisre koncentrál

Értékeli magában, hogy szellemes, független és erős akaratú

Racionális a kapcsolataiban, individualizáló szülő és stratégiákat használó vezető

Nem temperamentumos, bízik a logikában, célokat akar elérni, keresi a tudást, értékeli a technológiát és arról álmodozik, hogy megfejti hogyan működik a világ



Én nem látok ebben olyan hatalmas ellentmondásokat, és akár hiszed, akár nem, 1-2 kivétellel mindkét halmazból jellemző rám az összes :)


BTW a teszt kitöltése után Lángelmének lettem besorolva.

2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Ha a legáltalánosabb vázlatpontokat ragadod ki az egészből, tudomást sem véve az átfogó közölnivalóról, akkor persze, hogy nem fogod belátni az igazamat. Könnyű magadnak kedvezni kellő akarattal.


"A status quo védelmezője, tradíciók megőrzése, ügyes abban, hogy az új ötletekben megtalálja a buktatót"

avagy

"Nem szereti a rutint, logikátlan utasításokat, a tradíciók és rituálék követését"


"Praktikus és földhözragadt, hisz a szabályok betartásában és a másokkal való együttműködés eredményességében. Kényelmetlenül érzi magát, ha új utat kell járni, kényelmesebb számára, ha a kitaposott utat követi, jól működik a rendszerben pl. egy cégen belül."

illetve

"figyelmen kívül hagy minden tekintélyt és hagyományt, ami az idejét és energiáját pocsékolná. [...] rengeteget tettek már a világ fejlődésért elméleteikkel, új technológiák kifejlesztésével"


A racionalista alapzatot alkot és a maga egyedi módján épít rá, a gondviselő pediglen ellesi a már meglévő stílust és hűen követi azt anélkül, hogy minimálisat is hozzátenne a tervezéshez. Látnod kéne a különbséget.

2012. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!