Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípushoz vonzódtok? Melyiket tudnátok párotoknak elképzelni?

Figyelt kérdés

Itt most fel fogom őket sorolni nemistudom ez milyen rendszer alapján van de elég korrekt jó kis teszteket lehet találni. A nevéből nagyjából ki lehet találni hogy milyen ember tartozik hozzá. Talán picit fura megnevezések is lesznek. Írjátok le hogy fiú/lány vagytok ,hogy értelmesebb legyen.


-Racionalisták : Tervező,Feltaláló,Lángelme,Hadvezér

-Idealisták: Bajnok, Gyógyító ,Tanácsadó, Tanító

-Életművészek: Alkotó,Előadó,Kézműves,Vállalkozó

-Gondviselők: Felügyelő,Ellenőrző,Oltalmazó ,Gondoskodó


[link] - egy kis infó, bővebb esetleg te is megnézheted melyikbe tartozol (nekem bevált, 6 tesztből 5 ugyan az lett, ami nem az is hasonló) vagy ha egy hírességre vagy kíváncsi.



2012. ápr. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6
 31/52 étoile et lune ***** válasza:
93%
Azt azért lássuk be, hogy hiába van valaminek alapja, biztos választ nem adhat mindenkinek. Alapból valakit nem lehet konkrétan egy helyre ,,beskatulyázni".
2012. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Jól van na, nyugi, nem célom, hogy mindenáron meggyőzzelek :D
2012. ápr. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképpen feltaláló,bár sok tulajdonság előfordul benem más tipusokból de ez természetes :D
2012. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 asdface ***** válasza:
90%

Én előadó lettem elsőre, másodjára pedig bajnok. Hogy őszinte legyek a kettőből inkább a bajnokot érzem, hogy jobban illene rám, de ez sem fedi a jellememet csak kb 70%-ban. :)

Amúgy érdekes teszt.

Viszont, hogy milyen lányt szeretnék magam mellé, azt nem tudom megmondani. Ilyeneken nem szoktam agyalni. :)

2012. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
90%
Én még régebben töltöttem ki ezt a tesztet, de szerintem is baromság :P Úgy van megírva, hogy a 12-ből kb. 8-at úgy nagyjából igaznak tarts, ha elolvasod, hogy az jött ki rád... ez egy nagy katyvasz. Elvileg én is Bajnok vagyok, de ez hülyeség, a Felügyelő vagy Ellenőrző milliószor jobban illik rám :P Csajnak mondjuk nekem jó lenne egy Bajnok, vagy egy Hadvezér, kb. azokat a típusokat is vonzom.
2012. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Gondviselők vagyunk mind a ketten. :)

22/L és 28/F

2012. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
ENTP vagyok, elég durva személyiség, jól passzol mellém még egy Feltaláló, esetleg egy Lángelme, de eddigi tapasztalataim szerint jól kijövök a Kézművesekkel éa a Bajnokokkal is.:)
2012. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a 94 kérdéses alapján INFJ/INTJ (3x FJ jött ki, 1x TJ szóval nem tudom :)) vagyok így mellém vagy hasonló Idealista - Gondviselő való, vagy pedig egyszerűen olyan, aki elfogad ilyen "furának" illetve számára is fontosak az emberi értékek, érzelmek stb.


Amúgy nem biztos, hogy párkeresésnél jó ötlet ezt figyelembe venni. Nem csak 16 féle ember létezik.

2012. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani Idealista - Tanácsadó, mivel én is az vagyok. :>
2012. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Jó, aki amondó, hogy minden egyes emberre egyetlen cáfolhatatlan skatulya húzható, az jelezze, s én részletekbe menően leírom neki a személyiségem. Garantált a fejtörés.:D

Egy másik kérdés kulcsszavait vizsgálgatván ESTJ-nek azonosítottam magam, aztán rámentem a 94 kérdésesre, ami ISTP-t dobott ki, rá egy évre már INTP-t, mostanában egyre gyakrabban nyilvánít INTJ-nek. Mindegyikük jellemzésében találtam magamra passzoló mondatokat, kiváltképp az utolsó kettőében, egyenlő arányban. Nem csoda hát, hogy erősen kezdtem kétségbe vonni az analizálhatóságom.

ON: Józan paraszti ésszel ítélve azt mondanám, szívesen csipegetek a racionalisták és az életművészek sávjából, ám ez élből ellent mondana a jelenlegi helyzetemnek. Most itt állok borjúszemekkel pislogva, kémia által szemberöhögve, idealistába beleszerelmesedve. Ilyen az élet.:D

2012. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!