Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípushoz vonzódtok? Melyiket tudnátok párotoknak elképzelni?

Figyelt kérdés

Itt most fel fogom őket sorolni nemistudom ez milyen rendszer alapján van de elég korrekt jó kis teszteket lehet találni. A nevéből nagyjából ki lehet találni hogy milyen ember tartozik hozzá. Talán picit fura megnevezések is lesznek. Írjátok le hogy fiú/lány vagytok ,hogy értelmesebb legyen.


-Racionalisták : Tervező,Feltaláló,Lángelme,Hadvezér

-Idealisták: Bajnok, Gyógyító ,Tanácsadó, Tanító

-Életművészek: Alkotó,Előadó,Kézműves,Vállalkozó

-Gondviselők: Felügyelő,Ellenőrző,Oltalmazó ,Gondoskodó


[link] - egy kis infó, bővebb esetleg te is megnézheted melyikbe tartozol (nekem bevált, 6 tesztből 5 ugyan az lett, ami nem az is hasonló) vagy ha egy hírességre vagy kíváncsi.



2012. ápr. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Jung-Myers-Briggs, ez egy nagyon jó kis teszt, én INFJ vagyok :)

Ha nem gondviselő, akkor nagy baj már nem lehet :D

2012. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
Ja amúgy ha nem lenne barátom, semmiképp sem akarnék Előadót, inkább valami hippisebb-filozofikusabb hapsit akarnék, de persze élesben rájönnék, hogy két dudás nem fér meg egy csárdában. :)
2012. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Én Bajnok vagyok és nagyon jól jönne mellém egy gondviselő természetű hölgy :) Esetleg tanácsadó vagy ilyesmi. Nem mintha szükségem lenne tanácsokra csak az még szimpi :D
2012. ápr. 29. 23:48
 14/52 étoile et lune ***** válasza:
90%
Sejtettem, hogy erre megy ki a játék:)
2012. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
Huh, visszaszívom, a barátom nem lehet Előadó, azok nőcsábászok, cö-cö.
2012. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Mire?
2012. ápr. 30. 00:13
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

én idealista(gyógyító) vagyok,a barátom meg racionalista

ezt add össze:)

2012. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Komoly ez az oldal, holnap átolvasom alaposan. Most csak belenéztem, de a Racionalistán belül a Feltalálón, a Lángelmén meg a Hadvezéren belül találtam magamra jellemző részeket.
2012. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg a tesztet kedves utolsó, és az kidobja, hogy melyik passzil hozzád leginkább.Ugyanezen az odlalon van 72 kérdéses teszt.
2012. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 étoile et lune ***** válasza:
100%

Ó, megcsináltam a tesztet, és Lángelme lettem. Hát, némileg eltérő attól, amit sajátomnak érzek, meg alapból szerintem fura a teszt, mert sok helyen nem találtam kielégítő választ, vagy pedig egyszerre jelöltem volna kettőt.

Ajánlott foglalkozások: diktátor. Na ja, ez végül is majdnem ugyanaz, mint a művész vagy a szociális gondozó...:D

2012. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!