Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik személyiségtípushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik személyiségtípushoz vonzódtok? Melyiket tudnátok párotoknak elképzelni?

Figyelt kérdés

Itt most fel fogom őket sorolni nemistudom ez milyen rendszer alapján van de elég korrekt jó kis teszteket lehet találni. A nevéből nagyjából ki lehet találni hogy milyen ember tartozik hozzá. Talán picit fura megnevezések is lesznek. Írjátok le hogy fiú/lány vagytok ,hogy értelmesebb legyen.


-Racionalisták : Tervező,Feltaláló,Lángelme,Hadvezér

-Idealisták: Bajnok, Gyógyító ,Tanácsadó, Tanító

-Életművészek: Alkotó,Előadó,Kézműves,Vállalkozó

-Gondviselők: Felügyelő,Ellenőrző,Oltalmazó ,Gondoskodó


[link] - egy kis infó, bővebb esetleg te is megnézheted melyikbe tartozol (nekem bevált, 6 tesztből 5 ugyan az lett, ami nem az is hasonló) vagy ha egy hírességre vagy kíváncsi.



2012. ápr. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Pár ember elcseszi az ilyeneket azzal ,hogy inkább úgy tölti ki hogy mi a neki szimpatikus, milyen szeretne lenni. Nem pedig azt ami a valóság. Kettő közül meg választani kell ez van :D Nekem nem volt ilyen hogy mindkettőt jelöltem volna...
2012. ápr. 30. 00:44
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Én Lángelme vagyok :D

A csajom meg mondjuk lehetne valami Életmüvész/Alkotó, azokat birom :D

2012. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
Nem-nem, direkt odafigyeltem, hogy ne csapjam be magam, na de a teszt volt a hibás, nem volt elég sokoldalú. Alapból ha a legtöbb helyen csak két választási lehetőség van, mi alapján számolja ki, hogy a 12 típusból ki melyik? Nem túl hiteles. Gyógyító és Tanácsadó korcs vagyok, arra jutottam, és készpassz.
2012. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Nem túl hiteles? Aha te már csak tudod :D Pedig ez egy jó teszt. Látom nagyon akarsz gyógyító lenni dehát... Nemtudhatom....
2012. ápr. 30. 01:00
 25/52 étoile et lune ***** válasza:
100%
Szerintem ha az embernek van önismerete és önkritikája, és ezek társaságában olvassa el a típusokat, ráismer a sajátjára úgy nagyjából. Ha megnézed a Lángelmét és a Gyógyítót/Tanácsadót, erősen elüt a kettő egymástól. Na de kíváncsi vagyok, az ismerőseim milyen típusnak tartják magukat, majd csak a válaszuk után mutatom meg nekik a tesztet.
2012. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Én INTJ és ENTJ határán mozgok :) Mivel az ilyen személyiség kb megeszi a többit reggelire, egy hasonló kéne magam mellé.


19L

2012. ápr. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
90%

Hát én mindig is utáltam ezeket a teszteket, besorolásokat.

Szerintem nem lehet egy helyre tenni egy embert..

Azt mondanám hogy kb. 65% Kézműves (ikszdé), 20% alkotó, 15% gondoskodó.

2012. ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 étoile et lune ***** válasza:
90%
Na ugye, hogy a tesztek bénák...:P
2012. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, ezt nem ám összekeverni a pink.hu-s, meg nőklapja cafés kérdőívekkel!

Jung bácsi nem Soma-mamagésa, ő konyított valamicskét a lélektanhoz.

Ez a teszt qrvára megalapozott, higgyetek nekem!

2012. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 étoile et lune ***** válasza:
90%
Hogy hinnék, ha egyszer pont olyan típusnak osztott be, amilyet messzire elkerülök, mert annyira taszít? (És ne mondd, hogy na igen, biztos fáj az igazság, mert azért ennyi önismeret rejlik bennem.)
2012. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!