Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan letezik, hogy nem szeret a baratom, de megis, de nem akar otthagyni?

Figyelt kérdés

Egy ev 5 ho.ja vagyunk egyutt.Sokat veszekedtem vele, mert soha nem mutatta ki a szeretet,s azt hittem csak jatszik velem.nem vettem eszre h olyan gyenge ember akit a szulei kontrolalnak.Es probalt tenni ez ellen, de o mar csak ilyen marad.Azt mondja, hogy o mar nem szeret, de tart hozzam, es ezert nem akar szakitani.Ugy magyarazta h a tartas es a szeretet hataran 99% a szeretet fele erez.

Tehat ha nem veszekednek szeretne.Mostmar akkor csak fel, s azert mondja? Vagy tenyleg nem szeret? Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? En szeretem, es ha lehet javitani, akkor nem hagynam ott es biztos nem veszekednek! De megprobaltam nem veszekedni,megerto voltam, es ugyis en rajta nem latok sok valtozast.


2008. ápr. 20. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ja es megkerlek, ne arra kommentaljatok h szakitsak mert azt magamtol is tudom. engem az erdekel, hogy ha volna megoldas vagy ha valaki volt-e ilyen helyzetbe? Mit lehet tenni?
2008. ápr. 20. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképpen mutasd ki, mennyire bánt téged ez a dolog. Ha ő is szeret, akkor azt akarja, hogy boldog légy és próbál változtatni.

Ha viszont valóban úgy van, hogy ő már nem szeret, akkor mit akarsz még tőle? Azért nem akar szakítani, mert már megszokta , h mellette vagy. Ez neki baromi kényelmes, mert úgy is mellette vagy, hogy neki nem kell tennie semmit. Én a helyedben ha nem is szakítanék, de szüneteltetném a kapcsolatot. Ha majd nem leszel mellette, talán trájön, hogy neki is tennie kell a kapcsoltért, nem csak neked.

2008. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod a valaszt. A megoldas abban rejlik. Gondolkodtal mar azon, hogy esetleg a szeretet amit erzel nem mas, mint ragaszkodas es felelem az egyedullettol es ujra keresgelestol?

Az erzelemmentes embereket es ugy altalaban az embereket megvaltoztatni nagyon nehez vagy szinte sokszor lehetetlen.

Szeresd magad elegge ahoz, hogy ne kinozd magad. Ha papa-mama megmondja mit csinaljon megis mire szamithatsz a jovoben?

Tartas? Milyen szo ez?

En egyet tudok: ha engem ezzel alazna meg egy pasi 5(????!!!!) honap utan, azt mondanam ez egy impotens bunko es a legszarabb helyzetben kisetalnek az eletebol.

5 honap utan a szerelemnek jobban kellene egnie mint valaha...ez az ember egy elo halott.

2008. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!