Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Nektek imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek imponál, ha egy férfi udvarias?

Figyelt kérdés
Esetleg túlontúl udvarias... mert már hallottam olyat is másoktól :/
2012. máj. 1. 22:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Igen, imponál és felfigyelek ilyesmire. (Mivel ma már nem szokás lányokat előre engedni stb.) Mondjuk nekem szerencsém van, olyan a környezetem, hogy ez a megszokott, hogy udvariasak vagyunk egymással így olyan értelemben is, mint férfiak a nőkkel.
2012. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Fölösleges alatt egyrészt értem - ahogy írtad - a papucsságot, amikor az udvariasság átmegy megalázkodásba.

Másrészt az olyan dolgokat, amik inkább hátráltatnak az adott cselekvésben. Pl. ki tudok szállni egyedül is a kocsiból, nem kell előbb neked kiszállni, megkerülni az autót és kinyitni az ajtaját, mert így a büdös életbe sem érünk oda, ahova mennénk épp. Hogy csak egy példát említsek.

22L

2012. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A bunkóság semmiképp sem nyerő.

A túlontúli udvariasság az is gáz, mert valamit valószínű leplezni akar az illető.

A normál udvariasság pedig igen imponáló. Viszont sokszor tényleg gyanús, épp a ritkasága miatt. Ezentúl pedig az is megfigyelhető, hogy akkor udvarias az illető, ha akar valamit.


Te is leírod, hogy udvarias vagy, és még sincs foganatja. Miért, mit vársz? Minek kéne történnie?

A nők ha udvariasságot észlelnek, akkor minden egyes alkalommal köszönjék azt meg, talán tapsolják meg, megy mi? Vagy vegyük talán úgy, hogy az már valamiféle udvarlás?

Hát mert akkor köszi, de inkább ne legyen velem bárki udvarias. Udvariasságért cserébe nem leszek szerelmes, és inkább kibírom, hogy nem engednek előre a pasik, de ne kelljen már folyton hálálkodni egy udvarias gesztusért.


Ha tetszik egy férfi és még udvarias is, az plusz pont. De mondom, nem attól leszek belé szerelmes...

2012. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy csak akkor imponál, ha ez a fiúnál önmagától értetődik. Csak azért, hogy bevágódj lányok, felesleges udvariasnak lenned, nagyon könnyen lejön, hogy valaki érdekből udvarias vagy a neveltetésénél fogva.
2012. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A 10-es vagyok és a 14-eshez fűzném hozzá: még az is van, hogy ennek magától értetődőnek kell lennie, ez a műveltség egy része, nem valami csajozási trükk.:)
2012. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

13-as válaszolónak: A párkapcsolatokra értettem, hogy hiába az udvariasság, nem látom, hogy ez bármit is számítana, sőt elgondolkodtam már, lehet hogy hátrány is. :(


Utolsónak: egyáltalán nem áll szándékomban megjátszani magam, a zsigerimből jön ez a jófiúság, másokkal is ilyen vagyok, nemcsak a "kiszemeltekkel" :)

2012. máj. 1. 23:22
 17/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó alatt a 14-es válaszadót értettem :)
2012. máj. 1. 23:23
 18/24 anonim ***** válasza:
Aki azt írja h igen, az hazudik. Viszont meglepő, h akadnak őszinte válaszok is.
2012. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

ma 08:34

Most komolyan? Milyen elfuserált gondolkodású nő az, aki nem szereti, ha udvariasak vele?

2012. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
09:01 A nőkben ne keress logikát :)
2012. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!