Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Nektek imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nektek imponál, ha egy férfi udvarias?

Figyelt kérdés
Esetleg túlontúl udvarias... mert már hallottam olyat is másoktól :/
2012. máj. 1. 22:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hogyne imponálna nekik, ezért szaladgál ennyi udvarias férfi az országban, a bunkó egyedek meg sírnak hogy az összes csajt lecsapják a kezükről :D
2012. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Itt inkább a jófiúsággal lehet a gond, nem az udvariassággal. Egy erős, határozott férfi, ha udvarias, az bizony nagyon imponáló, mert azt jelenti, hogy figyel a nőre, valószínű figyel majd a családra is később, figyel az ágyban stb. Ezért vonzó. Emellett erőt áraszt magából.

Ami gond, ha valaki túl jó fiú, határozatlanságot sugall.


Ne az udvariasságon változtass, mert ez az intelligencia mutatója is részben. Inkább az a lány más dolog miatt reagál úgy, ahogy. Lehet, hogy nem szeret?!

2012. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene bunkó férfi, aki kilök az ajtón, figyelmetlen stb. Ennél igényesebb vagyok. Sajnos pont mi nők rontjuk el a fiúkat.
2012. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Akkor viszont tényleg bejön ha udvarias vagy! Egyébként kevés olyan ismerősöm van, akiknek tényleg zsigerből jön.

Szóval amiatt meg ne változtasd magad, mert itt sokan azt írják, hogy ne jófiúskodjon stb., meggyőződésem, hogy akik ezt írják, azok még nem találkoztak igazán udvarias fiúkkal/férfiakkal.

2012. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!