Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szex a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex a barátnőmmel nagyon hosszú ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, ő 38, én 27 vagyok /tudom, nagy különbségnek tűnik, de ő pl. egy 10-est simán letagadhatna.../.

Imádjuk, szeretjük egymást, de szexelni nem szexelünk. És nem rajtam múlik...


Júliusban lesz 1 éve /!!!/, hogy az utolsó aktus megtörtént köztünk... Azt követően kézzel segített rá néha, de egyébként szex nem volt.

Volt egy féléves időszaka, amikor nem volt jól, emiatt antidepresszánsokat szed. Mikor kórházban volt, akkor 10 félét is kellett neki.

Ma már rendben van, de 3 félét még mindig szednie kell /Frontint, Lamolepet, és Xanax-ot, ha esetleg ismeri ezeket valaki/.


Valószínűleg ez lehet a mellékhatásuk. :( Pedig mikor megismerkedtünk, tomboltak benne a hormonok, egy élmény volt vele az együttlét /mikor megismerkedtünk, utána fél óra múlva már szex is volt.../.

Utána még jó darabig megvolt ez. Egy éve viszont semmi, de az utolsó alkalom is olyan volt, hogy én kezdeményeztem.

Nagyon szeretjük egymást, és mondogatja, hogy nem akarja, hogy elhagyjam, összeszedi magát. A gyógyszereket még nem tudom, meddig kell szednie, olyan másfél-2 havonta jár vissza kontrollra, de az orvos ezzel kapcsolatban semmit nem mondott még neki.

Nagyon hiányzik már a szex, nem tudom, mit tehetnék. :( Félrelépésen is gondolkoztam már, többször is... de azt képtelen lennék megtenni, utána bántana a lelkiismeret.


Mit tegyek? :((((


2012. máj. 6. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Valaki mással kúr a vén pitsa. Ennyi.
2012. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1. Nem vén pic$a!


2. Nem hiszem, hogy mással, mivel állandóan együtt vagyunk...


3. Normális válaszokat várok, nem ilyeneket. Ez egy elég komoly probléma, és aki képtelen normális válaszokat írni, inkább ne is reagáljon.


Ennyi.

2012. máj. 6. 18:45
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
38 nem vén pitsa? Valaki cáfoljon meg légyszi. Biztos, hogy másnak teszi szét, csak te meg hülye vagy és a hátad mögött kúrnak, mikor dolgozol.
2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

De egy gyökér vagy válaszoló!!

Nem hinném, hogy egy 38 éves nő, akinek van egy 27 éves pasija másra vágyna...

2012. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Elmondanám, hogy nekem most jelenleg nincs munkahelyem, csak neki.

Sőt... még én léphetnék félre, amíg ő melózik, de nem teszem, mert imádom őt.


És egyébként sem nagyon tudna félrelépni, mert kicsit feltűnő lenne. Állandóan együtt vagyunk, kivéve azt az időszakot, amíg ő a munkahelyén van.

2012. máj. 6. 18:54
 6/25 anonim válasza:
7%
Na épp elég az az időszak, amíg a munkahelyén a főnök irodájában kufircol...
2012. máj. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csal meg, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Viszont abba gondolj bele, hogy 11 évvel idősebb nálad. Ha visszaemlékszel fiatalabb korodra, eszedbe juthat, hogy akkor még inkább kívántad a nőket, márpedig folyton... 10 év múlva már te sem leszel ennyire elemedben...

Próbálj a kedvében járni: nem tudom, hogy a romantikát, vagy a vadságot szereti a hölgy, de te biztosan tudod. Csinálj neki egy finom vacsorát, aztán csábítsd el. Ebben a helyzetben neked kell kezdeményezned.

A nőknél úgy működik ez, hogy ha sokat szexel, akkor még többet akar... viszont ha ritkulnak az alkalmak, akkor teljesen el is vesztheti az érdeklődést... Szóval egymást követő napokon próbálj aktust kezdeményezni, aztán hátha beindul megint a szekér... :)

18/L

2012. máj. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
A probléma a gyógyszerekben van. Csökkenti, vagy meg is szünteti a nemi vágyat. Ha már nem szedi szép lassan visszaáll minden, kérdés az, hogy mennyire leszel türelmes. Kitartást kívánok, kevés az ilyen normális pasi mint Te.Ja és én 37 éves nő vagyok, de nem érzem magam vénnek:)sőőőőőt:)
2012. máj. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hg a gyógyszerek miatt lehet az hg nem kívánja a szexet. Érdemes lenne az orvosával beszélni. És ne hagyjátok hg félvállról vegye a doki a problémát.

Lehet, hg írhatna fel más gyógyszert is, aminek esetleg nincs ilyen mellékhatása. Egyébként ha jól tudom a Frontin és a Xanax szinte ugyan az a két gyógyszer. Legalábbis a hatóanyag ugyan az ha jól tudom. Mind a kettő nyugtató... Így nem csoda, ha nincs kedve szeretkezni, de még azt is el tudom képzelni hg semmihez sincs kedve ha ezt a két gyógyszert szedi egyszerre. Amúgy vigyázni kell velük. Édesanyám 10 évig szedte és függőség alakult ki nála. Nagyon nehéz volt leszoknia róla ő xanaxot szedett... A harmadik gyógyszert nem ismerem.

Szerintem mindenképpen beszélj a dokival.

Amúgy le a kalappal, a párod nagyon szerencsés, hg ennyire szereted és kitartasz mellette... 25/N

2012. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

meghogy egy 38 eves no ven pi.csa... Olvass,tanulj a nokrol te idiota,mert nem sokat tudsz roluk. A 30as,40es nok a legjobbak,minden teren. Es ez nem az en velemenyem,hanem nalam sokkal okosabb embereke. En 40 vagyok,de lehet ugy megporgetnelek,hogy utana azt sem tudnad melyik foldreszen vagy.

Kerdezo,azonnal jelezzetek a problemat a baratnod kezeloorvosanal,mert ez semmikepp sem normalis. Ad majd masik gyogyszert vagy esetleg csokkenti az adagot. Lepjetek,amig meg nem keso. Le a kalappal elotted,bar minden ferfi ilyen lenne,mint te.

2012. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!