Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szex a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex a barátnőmmel nagyon hosszú ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, ő 38, én 27 vagyok /tudom, nagy különbségnek tűnik, de ő pl. egy 10-est simán letagadhatna.../.

Imádjuk, szeretjük egymást, de szexelni nem szexelünk. És nem rajtam múlik...


Júliusban lesz 1 éve /!!!/, hogy az utolsó aktus megtörtént köztünk... Azt követően kézzel segített rá néha, de egyébként szex nem volt.

Volt egy féléves időszaka, amikor nem volt jól, emiatt antidepresszánsokat szed. Mikor kórházban volt, akkor 10 félét is kellett neki.

Ma már rendben van, de 3 félét még mindig szednie kell /Frontint, Lamolepet, és Xanax-ot, ha esetleg ismeri ezeket valaki/.


Valószínűleg ez lehet a mellékhatásuk. :( Pedig mikor megismerkedtünk, tomboltak benne a hormonok, egy élmény volt vele az együttlét /mikor megismerkedtünk, utána fél óra múlva már szex is volt.../.

Utána még jó darabig megvolt ez. Egy éve viszont semmi, de az utolsó alkalom is olyan volt, hogy én kezdeményeztem.

Nagyon szeretjük egymást, és mondogatja, hogy nem akarja, hogy elhagyjam, összeszedi magát. A gyógyszereket még nem tudom, meddig kell szednie, olyan másfél-2 havonta jár vissza kontrollra, de az orvos ezzel kapcsolatban semmit nem mondott még neki.

Nagyon hiányzik már a szex, nem tudom, mit tehetnék. :( Félrelépésen is gondolkoztam már, többször is... de azt képtelen lennék megtenni, utána bántana a lelkiismeret.


Mit tegyek? :((((


2012. máj. 6. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azoknak megköszönöd, akik nem az igazságot mondják. Ilyen egyszerű. Miért várod azt, hogy mindenki hazudjon neked, attól megnyugszol? Szánalmas patkány vagy.
2012. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Már eleve ez vicces. Elmondasz valamit, de a végére azért odarakod azt, hogy "szánalmas patkány vagy". Ez mindent elmond rólad.


Az pedig egy kiba$zott nagy fa$zság, hogy a többiek nem az igazságot mondták. És hogy miért? A te válaszaidra mit lehet alapozni? Eleve kapásból rávágtad, hogy a párom egy kur\/a, egy pic$a, és csakis megcsalhat engem. Ebből is látszik, hogy te minden nőből ezt nézed ki...


Mellesleg idejöhetne egy 3. fél is, aki elmondaná, hogy vajon kinek is van igaza... de nekem lenne egy tippem.

2012. máj. 10. 21:34
 23/25 A kérdező kommentje:
Jah, és még annyi, hogy előbb a többiek is leszóltak,m ert azt mondtad, hogy valaki 38 évesen vén pic$a. És ezek után még neked lenne igazad? Most kezdek el röhögni... :D De ez már tényleg vicces. :D :D :D
2012. máj. 10. 21:36
 24/25 anonim ***** válasza:
kend be mézzel sztán'hagyd az erdőben:))))egy macival:))
2012. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nyugi mindannyian recskagépként kezdjük majd némi fellendülés után-átmeneti állapot-recskagépként végezzük,igy semmi különös sincs ebben:)Recskák,figyelem-ELŐRE!:))
2012. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!