Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szex a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex a barátnőmmel nagyon hosszú ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, ő 38, én 27 vagyok /tudom, nagy különbségnek tűnik, de ő pl. egy 10-est simán letagadhatna.../.

Imádjuk, szeretjük egymást, de szexelni nem szexelünk. És nem rajtam múlik...


Júliusban lesz 1 éve /!!!/, hogy az utolsó aktus megtörtént köztünk... Azt követően kézzel segített rá néha, de egyébként szex nem volt.

Volt egy féléves időszaka, amikor nem volt jól, emiatt antidepresszánsokat szed. Mikor kórházban volt, akkor 10 félét is kellett neki.

Ma már rendben van, de 3 félét még mindig szednie kell /Frontint, Lamolepet, és Xanax-ot, ha esetleg ismeri ezeket valaki/.


Valószínűleg ez lehet a mellékhatásuk. :( Pedig mikor megismerkedtünk, tomboltak benne a hormonok, egy élmény volt vele az együttlét /mikor megismerkedtünk, utána fél óra múlva már szex is volt.../.

Utána még jó darabig megvolt ez. Egy éve viszont semmi, de az utolsó alkalom is olyan volt, hogy én kezdeményeztem.

Nagyon szeretjük egymást, és mondogatja, hogy nem akarja, hogy elhagyjam, összeszedi magát. A gyógyszereket még nem tudom, meddig kell szednie, olyan másfél-2 havonta jár vissza kontrollra, de az orvos ezzel kapcsolatban semmit nem mondott még neki.

Nagyon hiányzik már a szex, nem tudom, mit tehetnék. :( Félrelépésen is gondolkoztam már, többször is... de azt képtelen lennék megtenni, utána bántana a lelkiismeret.


Mit tegyek? :((((


2012. máj. 6. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
27 évesen 20 évesnek néz ki?
2012. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A dicséretet is, elpirultam rendesen. :D :)


Egyébként lehet, hogy szimpatikus dolog ez mindenkinek, hogy így állok a páromhoz. Valóban imádom, mindent megtennék érte. Csak az a baj, hogy nagyon nem bírom már, megőrülök ettől az egésztől. :S :( :S

Valamit mindenképpen szeretnék/szeretnénk lépni, mert ez tovább nem mehet így.

Újra meg fogjuk kérdezni az orvost, nem tudna-e másokat felírni. Vagy hogy egyáltalán meddig kell szedni. Egyszer amúgy megkérdezte tőle a párom, és azt mondta neki, nem tudja. Szóba hozta a doktornőnek a témát is, és ő mosolyogva azt felelte, hogy van más módja is, a kezes variáció... Mindez szép és jó, de azt én már nem bírom, hogy van egy barátnőm és egyszerűen nem dughatunk egy jót, lassan már 1 éve.

Beszélni fogunk az orvossal mindenképpen, mert én nem fogom tudni kivárni, míg minden visszaáll a régi kerékvágásba. Ha - tegyük fel - még vagy 1-másfél évig szednie kel la gyógyszereket, akkor mi a pic$át csinálok? :(((((( Az már iszonyat hosszú idő...


Írta egyikőtök, hogy a páromnak nem csak a szexhez, hanem máshoz sincs kedve. Ez nem igaz! Mindenhez van kedve, éli az életet, érdeklődik a világ dolgai iránt, nem depressziós. Ha erre gondoltál... Egyedül a szexhez nincs kedve, de ahhoz annyira nincs, hogy ha így megy tovább, idén lesz az 1 éves dugásmentes évfordulónk. :(((((


Aki pedig pic$ázott, annak azt mondom: hallgass az itteni hölgyekre, ugyanis egy közel 40 éves nő pont hogy jó korban van. Ha 60-70 évesről beszélnénk, az már talán vén pic$a, de majdnem 38 évesen közel se az.


Amúgy meg elmehetsz a fa$zomba, hogy így beszélsz a páromról... Ha találkoznánk, nem köszönnéd meg, amit kapnál tőlem!!!

És most jöhetsz azzal, minek teszek fel kérdést, ha nem a számomra kielégítő választ kapok. Nos... valóban nem olyan választ kaptam, ez igaz. De nem is azért írtam a kérdést, hogy utána azt figyeljen, ahogy egy kis nyomorult gyökér így beszél arról, aki nekem a legtöbbet éri...

2012. máj. 10. 01:38
 13/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: 27 én vagyok ;) Ő 38, és ő tagadhatna le vagy 10 évet, tehát olyan szűk 30 évesnek néz ki körülbelül.


Amúgy ha már itt tartunk, én is letagadhatnék mondjuk 8-9, mert körülbelül 18-19-nek néznek az emberek. Szóval a 11 év különbséget még így is láthatják rajtunk, hogy mindketten letagadhatnánk jó pár évet.


Ennek ellenére mindenki azt mondta eddig, hogy összeillünk és remekül passzolunk egymáshoz!

2012. máj. 10. 01:44
 14/25 anonim ***** válasza:
Kivénhedt, rozoga qrva.
2012. máj. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Majd ha jól pofán ba$zlak, utána mondhatsz még ilyeneket... de tudod, mit? Én innentől abbahagyom, legyen tiéd az utolsó szó. Várom, hogy írj, de arra én már nem fogok reagálni.

Tőled valahogy sokkal különb embernek tartom magam.

2012. máj. 10. 03:13
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi a szájbabaszott anyádat rinyálsz itt...luvnyékat seggbeszúrni,leszopatni és séta tovább-ilyenné tettek a nők,hogy évekig vonyitasz a luxi mellett?????Tényleg vmi szerelmes idióta lehetsz-persze megvárnám amig bevesz 3-27 szem Xanaxot és utána rohadtul megkúrni-seggbe-krém nélkül,hogy érezze a törődést igy újra egymásra találtok majd....
2012. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, mégis reagálok... Bár lehet, hogy nem kéne, mert a hozzászólásod mindent kitálal rólad...

A nőkhöz kiba$zottul nem értesz, fogalmad sincs róluk, ráadásul még paraszt is vagy, nem is kicsit.

Szerelmes idióta volnék? Igen, az vagyok, de nem is bánom. Én legalább tudom, mi az a szerelem és nem csak tárgynak nézem a csajokat, mint te.


Azt pedig elmondanám, hogy anyám már nem él... De semmi gond. Mindenesetre azt elmondanám, ha mi ketten találkoznánk élőben, kapásból halott lennél emiatt a megjegyzésed miatt...

2012. máj. 10. 17:16
 18/25 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező, arcodat leszakítanám, amiért ilyet mondtál te senkiházi féregfejű. Hogy a faszba jössz te mégis ahhoz, hogy így pattogsz itt, mi? Kitördelem a fogaidat, felfogtad mit beszélek a hülye fejednek?
2012. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Te most ugyanaz vagy, vagy egy másik valaki, aki ezt a kis nyomorékot védi?

Azért gondolom, hogy nem biztos, hogy ugyanaz vagy, mert ebben a kommentben mintha pontosabban írtál volna, mint az előzőekben /vesszők helyén vannak, stb./.


Ha esetleg más lennél, akkor annyit mondhatok, körülbelül ugyanolyan szinten vagy, akit védesz. Ő kezdte el szidni az anyámat, a páromat, plusz még paraszt módon is válaszol, valamint egy értelmes gondolat nincs egy mondatában sem...


De kérdezek valamit: a többi válaszadónak vajon miért nem estem neki, hanem inkább köszöntem meg a segítségüket? Hmm? Na erre felelj, kisfiam...


/és ha ezek után te ismét azzal jössz, hogy kitöröd ezt-azt, leszakítod az arcomat, akkor csak tovább erősíted magadról a képet, hogy egy kis papucsállatka is egy Einstein hozzád képest.../

2012. máj. 10. 20:50
 20/25 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nehogy annak álljon már feljebb, aki lekur\/ázza más barátnőjét és csak primitív gondolatai vannak... Tiszta röhej az egész!
2012. máj. 10. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!