Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartom ezt felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom ezt felháborítónak?

Figyelt kérdés

Van egy ex lány,szétmentünk mert nem működött a kapcsolat,sosem veszekedtünk,szerettük egymást mint barát is.

Én próbálok rendes,tisztességes lenni és ezért tegnap írtam egy sms-t a lánynak,hogy sok sikert az érettségijéhez.

Erre b'szott vissza írni pedig csak annyit kellett volna,hogy köszi,telóján mindig van pénz szóval szimplán mióta van új barátja azóta ilyen hálátlan.


Miközben sosem kiabáltam vele,nem tettem neki semmi rosszat és annyi emberi nincs benne,hogy legalább facebookon visszajelezzen ha már sms-t lusta írni...


Számomra ez nagyon felháborító,hogy valakit megismersz abba ekkorát kell csalódnod,és ez nem az első eset .


Le kéne sz'rjam de nem oly egyszerű


2012. máj. 7. 23:12
1 2
 11/20 jin ***** válasza:

Dolgozz!

Nem gondolsz erre!

Lesz pénzed (több mint most)!

És tok jó !

2012. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Dolgozok,ráadásul napi 11 órát mint pizzafutár,az állandó napi stressz,bent szopás :( tönkretesz kb :(

Állandóan balhézok valakivel ,volt,hogy verekedésbe,rendöri intézkedésbe torkollottak a dolgok,kész h"lye lettem :(( mióta ezzel a lánnyal szakítottam,van új de unalmas,ronda,kell a f'szomnak is,nem akarok meghalni mert szeretek sok mindent csinálni(természet/motor dee kezdek besokalni,és nem tudom elviselni,hogy egykoron akit szerettem és akibe megbíztam és akit jó lelkűnek hittem az megváltozzon csak úgy :((((


köszönöm ,hogy meghallgattatok,nyilván tudom,hogy legtöbb esetben azért egy ex leszarja az exet :)) de ha így van ha nem nekem fáj :(

2012. máj. 7. 23:40
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi? Merészelt nem hálálkodni egy egyszerű jókívánságért?
2012. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én kedves gesztusnak vettem volna, hogy gondoltál rám. Persze én sokmindent másképp fogok fel, mint mások. Hidd el, nem ő változott meg, hanem az érzései irántad, és ezért viselkedik másképp, mint megszoktad. Ez a dolog már reménytelen, próbáld elfogadni, és elfelejteni. A barátnődről meg ne beszélj ilyen megalázóan, nem érdemli. Ha komolyan ezt gondolod, minek vagy vele?
2012. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, bagoly mondja verébnek. Én azt tartom felháborítónak, hogy valaki így beszél a barátnőjéről.
2012. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Amúgy jah ,de ő is félrekavar,ez nyitott kapcsolat :(
2012. máj. 8. 00:23
 17/20 anonim ***** válasza:

Én csak magamból tudok kiindulni.Nem véletlen mondják hogy az exekkel nem szabad foglalkozni.Én is teljesen megszakítottam már rokoni,tizenéves barátságot,majdnem 10 éves kapcsolatot.Szerinted nekem egy ilyen mi lenne? :)

Ez emberfüggő.Persze hogy bunkóság volt tőle,de én eleve nem is írtam volna neki.

2012. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én sem akartam írni neki de a szívem azt diktálta,h meg kell tennem ezt a kedves gesztust hisz egy ilyenben semmi sincs,puszta baráti jókívánság.vagy fél,h vissza akarom hódítani?
2012. máj. 8. 00:32
 19/20 Merill válasza:
Lehet az irodalom nem sikerült és mérges volt vagy szomorú aztán nem volt kedve visszaírni,vagy csak ideges volt hogy ma matek van,vagy csak nem kér belőled.
2012. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kár ezen ennyire kiakadni.Legközelebb majd nem írsz neki.
2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!