Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi az első dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az első dolog amit egy ilyen helyzetbe gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedtek egy helyes, jófej sráccal.

Akivel jól eltudtok beszélgetni szinte mindenről, de amikor a sexre terelődik a téma akkor egy kicsit zavarba jön. Ilyenkor te azt gondolod hogy egy ilyen pasi nem akar ezzel hencegni hogy mennyi, meghogy hol, stb. És egyszer csak bevalja, nagy nehezen a padlót bámulva, hogy még szűz......... ezután ti másképp tekintenétek erre a srácra? Vagy eggyátalán mi az első dolog ami ilyenkor megfordul a fejetekbe?

Nem akartam félre vezetni senkit, én lennék ez a srác és csak azért írtam így hogy jobban beleélhessétek magatokat a helyzetbe. Sajnos ez a szituálció újra és újra előfordul az életembe, és már kezd nagyon nyugtalanítani, vagy ez ne zavarjon? Nem lettem ezzel "más" a szemébe? 18/F.


2009. jún. 24. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem egyáltalán nem zavarna, nem néznék rá más szemmel :)

Maximum meglepődnék egy kicsit, ha előtte abban a tudatban voltam h ő már nem szűz:)

16/L

2009. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Boccs ezt nem írtam. Általába így reagálnak:........ kis mosoly, és jön a kellemetlen kérdés "TÉNYLEG"? vagy "KOMOLY"?......... na ez rettentő jól esik.
2009. jún. 24. 19:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
jaaaaj.... gondolj bele h ha lesz egy lány pl: Ő vagy valaki más akivel komolyabbra is fordul h milyen emlék lesz ...és nem cska egy éjszaka volt ha nem egy kapcsolat egy élmény-emlék és mindig fogsz rá emlékezni :) sztem nem gáz és én nem gondolnék semmit se mivel az én barátom is 18 és szűz volt amikor összejöttünk meg én is és együtt vesztettük el... és én örültem neki h Ő ilyen nem olyan mint más h jaj így úgy megdugtam ezt a csajt stb... sztem ennek csak örülj :) és ha egy lány emiatt otthagy téged v nem akar többé találkozni akkor hagyjad neki olyanok kellenek akiknél érzelem nincs v a szex csak egy dolog és nem lényeg az élvezet és az emlék :)
2009. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem gáz,hogy szűz vagy!!!!Ami nekem megfordulna a fejemben legelőször az az,hogy "de jó valószínű nem AIDS-es és én lehetek az aki megmutathatja neki milyen az igazi orgazmus!":)
2009. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúlt nem gáz,hogy ha 18 évesen szűz vagy ;)

Szerintem nem néz rád senki se más szemmel,ráadásul sok csaj/pasi akar valakinek az első lenni az életében.Szóval egyszer majd neked is jön az első olyan barátnő,akivel megosztod.

2009. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 16/L: én beszélgettem egy sráccal és azt mondta 1 éve nem volt senkivel. alig hittem a "fülemnek", nem tudtam elhinni és én is visszakérdeztem:D de csak mert nem néztem volna ki belőle:)
2009. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz, mindenki elkezdi valahol, valamikor. Te még nem léptél erre az útra. Én csakis jót gondolnék, sőt, nekem kifejezetten tetszene. Nincs ebben semmi rossz, csak a mai világban kicsit átértékelődtek a dolgok, ezért érezhetik sokan azt, hogy elkéstek a szüzesség elvesztésével. Mihez képest? Szerintem mindennek eljön az ideje, biztos van olyan lány, aki ezt értékelni is fogja, és tetszeni fog neki, hogy ő lehet az, akivel elveszted a szüzességed.
2009. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

azon semmi szégyelnivalód nincs h még szűz vagy sok lánynak bejön én is ebben a helyzetben voltam és a lány megértő volt velem és tetszett neki sok sikert:)

19/F

2009. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki na jó kicsit hihetetlen fiuknál de legalább megtaníthatnám egy két dologra
2009. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
19:35 (első) köszönöm a vállaszodat de én pont az ilyen anyáskodó csajokat kerülöm, "hogy na majd én megtanítom" meg stb.
2009. jún. 24. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!