Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi az első dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az első dolog amit egy ilyen helyzetbe gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedtek egy helyes, jófej sráccal.

Akivel jól eltudtok beszélgetni szinte mindenről, de amikor a sexre terelődik a téma akkor egy kicsit zavarba jön. Ilyenkor te azt gondolod hogy egy ilyen pasi nem akar ezzel hencegni hogy mennyi, meghogy hol, stb. És egyszer csak bevalja, nagy nehezen a padlót bámulva, hogy még szűz......... ezután ti másképp tekintenétek erre a srácra? Vagy eggyátalán mi az első dolog ami ilyenkor megfordul a fejetekbe?

Nem akartam félre vezetni senkit, én lennék ez a srác és csak azért írtam így hogy jobban beleélhessétek magatokat a helyzetbe. Sajnos ez a szituálció újra és újra előfordul az életembe, és már kezd nagyon nyugtalanítani, vagy ez ne zavarjon? Nem lettem ezzel "más" a szemébe? 18/F.


2009. jún. 24. 19:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

egyik előbbi hozzászóló vagyok én is..

utolsónak mondanám:

szerintem mindenkinek más nézetei vannak és akinek nem tetszik a válasz lepontozza, akinek tetszik az nem.

nekem az a legfontosabb hogy tanácsot adhatok a kérdezőnek és nem az hogy ki pontoz le.

ennyi :)

2009. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha 10 évvel idősebben kérdeznéd ezt lehet meglepődnék. De ilyen fiatalon egyáltalán nem gáz szerintem. Remélem találsz egy szintén szűz lányt, akivel együtt fedezhetitek fel egymást és a sex élményét.
2009. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia, egyáltalán nem vetnélek meg Téged! Sőt, örülnék is neki, inkább úgy lennék vele, hogy de jó, szerencsém van!:) És hogy szívesen megismernélek..:)

17, szűz lány :)

2009. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!