Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi az első dolog amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az első dolog amit egy ilyen helyzetbe gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedtek egy helyes, jófej sráccal.

Akivel jól eltudtok beszélgetni szinte mindenről, de amikor a sexre terelődik a téma akkor egy kicsit zavarba jön. Ilyenkor te azt gondolod hogy egy ilyen pasi nem akar ezzel hencegni hogy mennyi, meghogy hol, stb. És egyszer csak bevalja, nagy nehezen a padlót bámulva, hogy még szűz......... ezután ti másképp tekintenétek erre a srácra? Vagy eggyátalán mi az első dolog ami ilyenkor megfordul a fejetekbe?

Nem akartam félre vezetni senkit, én lennék ez a srác és csak azért írtam így hogy jobban beleélhessétek magatokat a helyzetbe. Sajnos ez a szituálció újra és újra előfordul az életembe, és már kezd nagyon nyugtalanítani, vagy ez ne zavarjon? Nem lettem ezzel "más" a szemébe? 18/F.


2009. jún. 24. 19:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
lehet hogy a megjelenésemen kéne vissza vanni, eléggé ilyen "chip and dale" filingem van. Ez szerintetek hátrány ebbe a helyzetbe?
2009. jún. 24. 19:43
 12/23 anonim válasza:
100%
Szerintem senki sem a gyóntatód, hogy be kelljen vallanod bármit is. Én úgy gondolom a szexualitás csak két emberre tartozik (rád és a komoly barátnődre). A helyedben én csak majd vele osztanám meg ezt a tényt, de azt is csak akkor, ha olyan a kapcsolat, hogy már meg lehet ilyen dolgokat is besszélni. Különben meg minek mondanád? Főleg hogy ha nem is kérdezik. mert sztem a haverok nem úgy köszönnek, hogy Szia! Szűz vagy még?
2009. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy sztem felesleges az hogy ezt elmond,mert nagy valószínűséggel fel se tűnne a csajnak,hogy szűz vagy,csak azt gondolná,hogy nem vagy egetrengető vagy tapasztalt.Ja és ess túl rajta hisz elképesztően élvezetes a szex!!!!

No és 1 kis poén a feszültségoldásra:

A dohányzás 7 perccel rövidíti meg az életedet! A szex viszont 15 perccel meghosszabbítja! Üzenet minden dohányosnak: keféljetek az életetekért!

2009. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

én jól fogadnám úgy gondolom, sokkal de sokkal jobb mintha már lett volna dolga 5-10 csajjal.. így legalább nem kell félnem attól hogy majd egyből csak azt akarja vagy hasonló..

mostani fiatalok egy része sajnos úgy gondolja hogy lemarad/t valamiről ha még nem szexelt..

azért vannak még normális emberek :) még jó hogy te nem úgy tetted fel a kérdést hogy: "ez nagyon gáz?"

és akkor pl azt írtam volna hogy dehogyis az :D

szóval nem kell sietni sehova :)

egyetértek azzal aki szerint nem érdemled meg azt a csajt aki emiatt "lenéz".. az pedig jó a mosolyogva fogadják..persze nem gúnyosan..:D

2009. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok..félreírtam..xD

szóval a csaj nem érdemel meg téged ha lenéz..:)

bocsi :$

2009. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egyáltalán nem néznélek le.. sőőt nagyon is örülnék neki, ritka az ilyen srác:) Én biztosan örülnék ha megismerhetném közelebbről :)

17/L

2009. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

köszi, eddig te adtad a legaranyosabb vállaszt.

Legalább te nem néztél le, nem kezdtél el anyáskodni felettem........... azéert nem vagyok ám akkora rakás szerencsétlenség mint ahogy azt itt sokan hiszik, de azért ez jól esett kössz.

2009. jún. 24. 20:24
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

a 19:54-es vok és én se néztelek le,se...csak 1 kis plusz,hisz sokmindent tartogat az élet,a kíváncsiság és felfedezés öröme,stb.

JA ÉS KÖSZI A LEPONTOZÁST!!!!!csak ennyit akartam hozzáfűzni :D

2009. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Maradj már a bugyidba, ki pontozott le? miért pontoztalak volna le? egy vállaszt adtál ami igaz hogy nekem nem tetszett de attól még nem pontoztalak le.

Figyu csekkold le most, ráklikkeltem a "hasznos vállaszra"..... örülsz??????

2009. jún. 24. 20:36
 20/23 anonim ***** válasza:
Akik itt írtak,mindenki jóindulatból írt,ez világos. Furcsa vagy.. :/
2009. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!