Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a kisebb rossz: 1...

Melyik a kisebb rossz: 1 tábla csoki VAGY cerbona müzli szelet/csokis zabkekszből pár darab?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 19:03
 1/9 anonim válasza:
100%

1 tábla csoki egésségtelenebb, vszont fnomabb:x:x



le nem mondanék rola soha soha soha:x

2010. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csoki az rosszabb, vagyis egészségtelenebb, meg jobban is hízlal, de viszont én imádom a csokit.A müzli viszont egészséges, de az, amiben nincs cukor, de azért egészségesebb a cerbona, mint a csoki.
2010. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és mi van,ha 5db csokis zabkekszet megettem? :(

390 kcal

meg 2db cerbona müzlit =132kcal


az 522 kcal!! nagyjából ennyi egy tábla csoki is

2010. dec. 21. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen csoki.


Ha 70%-os tiszta fekete csokoládé, akkor az :) Ugyanis az mindig kimarad, hogy a minőségi (vagyis nem az a barna trutymák, amiből mondjuk manapság a csokimikulást csinálják) egészséges, rengeteg ásványi anyagot tartalmaz, és egyáltalán nem hizlal. Mondjuk nem egy tábla (bár fekete csokiból nem is tolsz be egy táblát) de naponta három-négy kockát elfogyasztani nagyon is jót tesz a szervezetnek :)

2010. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, de a zabkeksz jobban hízlal. Múltkor vettem, több benne a kcal, mint a csokiban. Én sem gondoltam.
2010. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lett volna,ha csokit eszek,mint zabkekszet??? AJJJ :(
2010. dec. 21. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, szóval naponta kéne enni 5-6 kis adag normális kaját, ami jó minőségű fehérjékből, lassú felszívódású szénhidrátokból, és kevés, de többszörösen telitettlen zsírokból áll.

MIndez ha még ki is van számolva pontosan, a súlyodhoz, korodhoz, nemedhez, kalóriafelhasználásodhoz mérten, akkor kurv@ra, ismétlem: KURV@RA nem számít, hogy néha megeszel-e egy tábla csokit, vagy müzli szeletet, vagy valami hasonlóan mű és sz@r kaját.

Ha viszont egyébként sem tudsz jól táplálkozni, akkor megint csak tökmindegy.

2010. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a csoki a rosszabb, de én azt választanám.
2010. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 egész tábla csoki????

Na az azért túlzás. Elég egy negyed tábla egy napra.

A müzlit én kínzásnak tartom, nem édességnek...

2011. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!