Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem ma 1 szendvicset sok...

Megettem ma 1 szendvicset sok zöldséggel, vagy 200g müzlit tejjel,1 szelet csokit,1 almát,2 kivit, egy kis pudingot édesítövel, jégsalátát csirkemellel és 1 joghurtot. Ez mennyire rossz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 14:42
 1/8 ThodEE GoD ***** válasza:
48%

Ez rettenetes :'(

Én ma még csak 1 deci kakaót ittam, és csak szar palacsinta van itthon, és éhes is vok :/

2010. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Váljék egészségedre! :)
2010. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ma már nem eszel többet, akkor nem vészes.
2010. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos bevágtam 2 szendvicset. :( Ebböl nem lesz súlymegtartás...
2010. máj. 18. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez kibas... sok, ez már nem is étkezés hanem zabálás!

És mi az h diétában csoki,puding, meg szendvics? a többivel nincs baj egész jó de ezek....


Nézz utána a szálkásító étrendnek és mozogj sokat bármit!!! csak mozogj!!!


Ha akarat gyenge leszel sosem fogsz lefogyni!!!

2010. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából már lefogytam majdnem 20 kilót és mivel elégedett vagyok,ezért nincs mi motiváljon. Pedig kellene még fogynom,de ha megtartom ezt,már az is jó. De így meg lehet tartani?
2010. máj. 18. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha havonta egyszer csinálsz ilyet, akkor az nem gond.
2010. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg ha elhagyod a csokit,pudingot,fehérkenyeret,cukros üdítőket, cukrokat, és ráálsz egy olyan étrendre ami sovány húsokon, zöldségeken, és alacsony glikémiás indexű szénhidrátokon alapul. emellett kicsit mozogsz és meg is vagy.

rád bízom, hogy utánanézel vagy nem de nézz meg a google-n 1 szálkásító étrendet és olvass a szálkásításról!

TUTI TIPP!!!!!!!!!!

2010. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!