Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek úgy h többet értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy h többet értetek mikor még volt párotok? H lendültetek túl ezen?

Figyelt kérdés

tudom h szánalams és h önértékelési gondjaim vannak. Emiatt örülök kicsit h elhagyott mert most talpra kell állnom és mindent csak magamért tennem. Egyébként jól megy, már most rengeteg dolgot elintéztem, programokat, ügyeket, azóval nem ragadtam a szobámban bömbölve. Mégis bárhova megyek ahol senkit sem ismerek eszembe jut, h itt lehetne velem, és lenne valakim meg h nem baj ha hülyén néznek rám vmiért nekem ott van ő és én ezt tudom nem baj ha nincs itt de szeret. És emiatt érzem most olyan kevésnek magam, h már ő sem szeret. h lépjek túl ezen, tudom h nem egészséges..

21L


2012. máj. 10. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem azt éreztem, hogy kevesebbet érek, mikor szétmentünk, mert sose voltak önértékelési problémáim. Inkább úgy éreztem, lelkileg lettem sokkal de sokkal szegényebb, üresebb.
2012. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez az

tudom h jobb lesz nélküle de mégis annyit gondolok rá...néha boldogan h de jó h még most vége lett, máskor meg h mennyi mindent éltünk át és nincs kedvem újra neki kezdeni felépíteni egy kapcsolatot

2012. máj. 10. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem amikor a barátnőm elhagyott egy másik srácért, én akkor rájöttem hogy értelmetlen ezen rágódni, persze oka volt ezeknek de rájöttem arra is hogy csak erőltetett volt a kapcsolat, aztán szépen a lábamra álltam elintéztem sok sok mindent, és most újra csajozok, hátha lesz valami, sok hal van még a vízben, értelmetlennek látom ha egy személnyél leragadok sok sok ideig aztán az én időm megy el.
2012. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is.Csak engem az vígasztal,hogy neki szerintem szarabb mint nekem,mert lazább életem van,és talán biztosabb lábakon állok.Közben meg utálom is őt,amiért most egyedül vagyok.Szval sok minden kevereg bennem.Az biztos,hogy már sírni nem tudok,sírtam már eleget miatta.
2012. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!