Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz valaki erős személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki erős személyiség?

Figyelt kérdés
Lányok,mikor mondjátok egy pasira h erős személyiség?

2012. ápr. 23. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Karizmatikus,határozott,vezéregyéniség. Alfahím.
2012. ápr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Százötvennel nyom fekve.
2012. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az előzőnek a sebességen mullik minden :)
2012. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva (bár F vagyok, és te L véleményeket kértél) akkor, amikor belülről vezérelt egyéniség valaki. Amikor nem a divat mondja meg, hogy ki vagy. Amikor az egész világ ellenére is tudsz más lenni, mint mások. Amikor nem változtatod meg valós személyiségedet/egyéniségedet pináért nyálazva csak azért, hogy a nők foglalkozzanak veled. Szóval: kiállsz magadért (persze kulturáltan).
2012. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hímnemű vagyok, de ez nem nemhez kötött... Annak van erős személyisége akit nem lehet könnyen befolyásolni, nem ölt fel egy szerepet mások kedvéért és van saját véleménye, gondolatai.
2012. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hármas: ez igaz:-))), de a szavak általánosan elfogadott jelentése szerint a testépítésben a 'nyom fekve' nem azonos azzal, hogy 'belenyom', azaz tehát írhattam volna, hogy szériázik, és az feltételez egy bizonyos időbeli dinamizmust, de a 'nyom fekve' érthető nyilvánvalóan szexuálisan is:-D. (Magyarázom a poént című rovatunkat látták:-D).
2012. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
08:33: tényleg vicces volt. Miről van szó egyáltalán? :D
2012. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, semmi, nem bántani akartalak, csak hivatalból szeretek magyarázni, ezért kapom a zsét, meg kicsit még nem ébredtem fel, és kv nélkül kezelhetetlen vagyok.
2012. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

karizmatikus

akaratos

határozott

kiáll az igazáért

mindig övé az utolsó szó

nem mutat ki érzelmeket

2012. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
A nőknél "végzet asszonyának hívják" a férfiaknál meg talán alfahímnek.
2012. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!