Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 hónappal szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónappal szakítás után már végleg vége?

Figyelt kérdés
én szakítottam de eddig mindig ha ilyet tettem újra keresett. tudom én döntésem volt, de ezek szerint ő is végleg továbblépett 1,5 hónap után? L
2012. máj. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítást sosem alapouhatsz arra hogy majd úgyis keresni fog. A leírtak alapján már többször eljátszottad ezt vele, jogos hogy mostmár nem fog utánnad ugrálni neki is elege lesz.

Ha nem keres, szerintem továbbléphetett. Bár ez sosem biztos, lehet fél év múlva keres újra, de lehet hoyg soha többé.

2012. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is tehetsz a dolog érdekében, ha szeretnél még tőle valamit, akkor keresd meg, írj rá, stb, beszélgessetek, mint barátok(aztán, ha érdekel, hogy van-e valakije, óvatosan rákérdezel), ha nem sikerül, akkor egyértelmű, hogy továbblépett és nem érdemes vele foglalkoznod.
2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás. Nem csodálom, hogy megunta. Lehet a barátod rájött, hogy vannak kevésbé hisztis p.csák is. Tanulópénznek jó volt.
2012. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!