Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves szűz férfi kérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz férfi kérdezi, hogy miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni azt hogy nem keresek párt, se alkalmi kapcsolatot, szóval privát leveleket mellőzzük ha kérhetem.


Nagy vonalakban a lényeg:


Egyre többször találkozom azzal, hogy amikor kiderül hogy 27 évesen nincs senkim, egyből mindenkiből kerítő illetve kerítőnő akar kibújni, és össze akar hozni engem az első szembejövő csajjal az utcán, unkahelyen, étteremben, stb. Miért van ez? Mi közük van az én életemhez?


Nagyon jól megvagyok én az életemben egyedül, van saját lakásom (hitelmentes, saját tulajdon), megtakarított pénzem, amin egy + lakást tudnék vásárolni, illetve egy jó állásom aminek köszönhetően évente 2 hónapot külföldön tölthetek Anglia 1 hónap és Franciaország 1 hónap - igaz munka miatt, de jut idő városnézésre is.


Azért nincs senkim, mert nem hiányolok senkit. Engem nem zavar sem a szüzességem, sem a női nem.


Kérdésem lényege, hogy más, akinek semmi köze az életemhez, mert csak egy futó ismerős akivel félévente látjuk egymást, az miért akarja az én életemet befolyásolni úgy, ahogy nekem nem tetszik?


Csak jót akarna? de nekem nem tesz ezzel jót, csak rosszat. Miért nem tudja elfogadni hogy ez így jó nekem, ahogy van?


Na mindegy, több mint való sosem fogom erre megtudni a válasz. De azért kíváncsi vagyok a véleményekre.



2012. máj. 16. 21:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
53%

Az nem ügyesség, hogy apád vesz egy lakást.

20 éves korodra tisztességesen egy hitelmentes lakást nem tudsz összehozni. Se te, se én, se más.

2012. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

hát azért csak ügyesség az is ... elhiheted

ráddumálni senki nem fogja ;)

2012. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Összefoglalom:


Apuci-anyuci tolta a lakást, lóvét, gondolom egyetemet is a kicsi csemeténk segge alá. 22 évesen kapott saját lakást is apucitól, tehát "van saját lakásom", "saját tulajdon", "megtakarított pénzem" -gondolom anyunak nem kell besegíteni, beszállni...


Nincs senkije, nem hiányol senkit. De azért ide irogat, mert a téma fontos neki---


Végül hogy mi köze annak, hogy neki mennyi pénze van ahhoz, hogy van-e barátnője vagy nincs senki nem tudja..., de azért sejthető...


Úgy az anyagi dolgaid miatt - nem, nem irigykedek, sztm. jó ha van ilyen, szerencsés vagy - irigyellek, de nem irigykedem, amúgy viszont úgy összességében inkább sajnállak...


Mint mindenkit, aki pénzben méri az életét...persze ez is egy norma..., mindennek van ára, tudom csak én vagyok kicsit maradi.


Engem valahogy soha világ életemben nem érdekelt a pénz..., még csak annyira sem, hogy bármikor is 2 percnél hosszabban törődjek vele...

2012. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem az zavar hogy egyedül vagyok, hanem az hogyha ez kiderül akkor szinte kiközösít az adott csoport, és mint egy gyerekgyilkosra úgy néznek az emberre.


Nem volt szülői segítség. Én suli után hegesztőnek tanultam. Az egyik osztálytársam apjánál végeztem a szakmai gyakorlatom aki utána fel is vett, nála tanultam meg alumíniumot hegeszteni. Most jelenleg egy külföldi cég magyar leányvállalatánál vagyok mint hegesztő. A 2 hónap külföldi munka felér az itthoni átlagfizetés 7-8xsával.


Nem volt szülői segítség, apu lelépett a születésemkor, azóta nem láttam, anyu nevelt, majd 22 voltam mikor kiderült hogy daganatos, műtötték de sikertelenül. 2 héttel műtétje után meghalt. Ekkor én már dolgoztam, 23 évesen egy barátom segítségével csíptem meg ezt az állást.

2012. máj. 16. 22:32
 15/37 A kérdező kommentje:

22:31


a pénzel azt akartam mutatni hogy jól élek, mindenem megvan ami kell, magyarul anyagi biztonság. És nem felvágásból írtam.


Amúgy meg 43 nm lakásban lakom 7. kerületben ami anno 6,5 millió volt, ide 2 éve költöztem be. .


ha azt veszed hogy 21 éves korom óta dolgozom, ebből 4,5 év olyan hely ahol a magyar átlagfizetés többszörösét kapom, akkor nem is sok hogy van egy lakásom+annak az ára.

2012. máj. 16. 22:39
 16/37 anonim ***** válasza:

Te úgy vagy hegesztő, ahogy én. Egy hegesztő nem olyan művelt, hogy ilyen tagoltan, összeszedetten - és hellyel-közzel helyesen is - írja le a mondandóját.

Amúgy meg a külföldi szakmunka is csak akkor biznisz, ha nem adózod le sehol sem. De még úgy sem hiszem, hogy pár év alatt ebből össze lehet gereblyézni több 10 milliót.

Szerintem kamu a kérdés, részemről kiszálltam.

2012. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

6. vagyok, értem, köszi, hogy elmondtad!


Aki 20 évesen rendelkezik saját lakással, az kétlem, hogy magának szedte össze. Vagy jók az ismerősei és olyan munkát kapott, azt se itthon.

2012. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

alapvetően mindenki felé bizalommal vagyok, szv. én elhiszem...


viszont detto - kiszállok...


Annyira "sánta" a dolog, hogy részemről sem releváns téma.

2012. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

22:41


Nem olyan művelt? Érdekes meglátás. Én jártam általános iskolába, és mind a 8 osztályt kitűnően végeztem el. Érettségim is van amiből a legrosszabb jegy a matek ami 4es. A többi full 5ös. emellett hegesztői vizsga amiben elmélet 5 gyakorlat 5.


Szóval én tanulni jártam az iskolába és nem melegedni.

2012. máj. 16. 22:45
 20/37 A kérdező kommentje:
cégnél alkalmazott vagyok, be is vagyok jelentve, szóval ők végzik az adóztatásomat, és nem én magam. Eddig minden adóbevallásos papíromat a céges könyvelő csinálta, és semmi problémát nem volt utólag.
2012. máj. 16. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!