Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves szűz férfi kérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz férfi kérdezi, hogy miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni azt hogy nem keresek párt, se alkalmi kapcsolatot, szóval privát leveleket mellőzzük ha kérhetem.


Nagy vonalakban a lényeg:


Egyre többször találkozom azzal, hogy amikor kiderül hogy 27 évesen nincs senkim, egyből mindenkiből kerítő illetve kerítőnő akar kibújni, és össze akar hozni engem az első szembejövő csajjal az utcán, unkahelyen, étteremben, stb. Miért van ez? Mi közük van az én életemhez?


Nagyon jól megvagyok én az életemben egyedül, van saját lakásom (hitelmentes, saját tulajdon), megtakarított pénzem, amin egy + lakást tudnék vásárolni, illetve egy jó állásom aminek köszönhetően évente 2 hónapot külföldön tölthetek Anglia 1 hónap és Franciaország 1 hónap - igaz munka miatt, de jut idő városnézésre is.


Azért nincs senkim, mert nem hiányolok senkit. Engem nem zavar sem a szüzességem, sem a női nem.


Kérdésem lényege, hogy más, akinek semmi köze az életemhez, mert csak egy futó ismerős akivel félévente látjuk egymást, az miért akarja az én életemet befolyásolni úgy, ahogy nekem nem tetszik?


Csak jót akarna? de nekem nem tesz ezzel jót, csak rosszat. Miért nem tudja elfogadni hogy ez így jó nekem, ahogy van?


Na mindegy, több mint való sosem fogom erre megtudni a válasz. De azért kíváncsi vagyok a véleményekre.



2012. máj. 16. 21:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem tudná minősített hegesztőként milliókat lehet keresni havonta!!!!!! Aki pedig ezt a porfészket veszi alapul az hülye
2012. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kedves Kérdező rossz helyre írtad a kérdést, bár csak az első oldalt olvastam el, de ismerem a magyar embereket.

Az irígység és a féltékenység beszél belőlük...


Az, hogy nem szeretnél kapcsolatot egyáltalán nem baj, és hogy miért ilyenek az emberek?

Mert nem szeretik ha valaki más...más mint ők, próbálnak olyanná tenni amilyenné ők akarják, és ha nemsikerül inkább dühösek lesznek, de el nem fogadnak...

Ez a te életed, a te döntésed! és valjuk be, egy kapcsolat bármennyire is jó hátrányokkal fog szolgálni, és ha te nem akarod akkor talán igazad is van, hiszen ezerszer könnyebb így élni, mint mással, alkalmazkodni hozzá....

Szóval igazából ne várj mást az emberektől...mert nagy részük sajnos ilyen, és ilyen is lesz mindig...

2012. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Bár nem erre vagy kíváncsi, de ha te ilyen jól érzed magad egyedül (semmi nő, szex), szerintem valami problémád van hormon rendszereddel, érdemes orvoshoz fordulni.


És azért akarja rád dumálni az embereket, mert ez, már bocsánat, de nem normális, hogy ilyen vagy.

Társas lények vagyunk, ösztönökkel, szaporodási vággyal.

2012. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Szerintrem csak jót akar,de mond meg neki,hogy neked így jó az életed,ahogy van,nem kell belszólni és nem kell neked keríteni nőcit,ennyi:)
2012. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Később úgy is meg fogod bánni, a félretett pénzed meg elmegy alkholora és drogokra.


Amikor azt mondják neked, ohgy pedig csajozz és találj egy társat, csak segíteni akarnak. Eléggé el vagy kényelmesedve haver.

2012. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

fizetési papírjaimat, munkaszerződésemet, és a bizonyítványaimat ha ne tegyem közzé egy nyilvános oldalon. Én nem fogom bizonygatni azt mi van, aki nem hiszi nem hiszi, saját szoc problem. Ez nem az én dolgom.


Pszichiátereket megkérném hogy mellőzzék a privát levelet meg a "jaj átlátok rajtad" dolgot. Nem orvost keresek. Inkább ha olyan nagy szaktekintélyek a szakmájukban akkor a kérdésemre válaszoljanak, a helyet hogy engem elemezgetnek - hozzátenném ismeretlenül, személyes beszélgetéstől mentesen!


Miért nem tanultam tovább? Talán mert apámat nem ismertem, anyám meghalt mielőtt 23 lettem, és valamiből meg kellett élni. Mégse várhattam hogy a lakótársam eltart. Munka mellett nem tudtam megoldani a tanulást, legalábbis minőségi tanulást nem 2-3mal meg bukdácsolni, illetve az órákra nem bejárni emg csak időpazarlás. Mást biztos megoldja én nem tudtam. amúgy is most hegesztőként többet keresek mind egy 2 diplomás ember. Szóval ezt a témát le lehet zárni, és visszatérni az eredeti kérdésemre.


azért írtam ide, mert barátok és közeli ismerősök elfogultan állnak az emberhez, és akarva avagy akaratlanul nem akarják megbántani.



23:46


Izgi élet. Nekem elég izgalmas évente 2 hónapot külföldön lenni. Kíváncsi lennék hogy a válaszolók közül ezt ki engedheti meg magának? Van egy olyan érzésem hogy a többség még évente 1 hétre sem utazik el az országból.


23:47 kösz nem


00:19


pontosan!!! alu hegesztőket meg kimondottan keresik, mivel elég nehéz alut hegeszteni.


07:21


Szerintem nincs semmi bajom a hormonrendszeremmel. Nem a nőket vetem meg, illetve nem is a férfiakat szeretem. Csak egyszerűen nem hiányzik az életemből a "társ". Mit nem lehet ezen megérteni?


09:14


ki van elkényelmesedve? azok akik még 30 évesen az iskolapadot nyomják az egyetemen a 8. diplomájukat írva a szülők segítségével! Talán ők igen.


Drogra meg piára? Sose voltam berúgva, sosem dohányoztam - még ki se próbáltam, kábszer meg főleg nem.


"Amikor azt mondják neked, ohgy pedig csajozz és találj egy társat, csak segíteni akarnak" - segíteni? Nos segítsenek azon akinek szüksége van rá. ha nekem tökéletes így, akkor tökéletes így. Ha változtatni akarnák akkor megtenném. De nem akarok, mert mint írtam nekem így jó!


tegnap 22:48


Majd meglátjuk. 3 év alatt nem tudom mi fog változni. Szerintem semmi.

2012. máj. 17. 12:44
 37/37 anonim ***** válasza:

Én asszem 6. választ írtam, hogy én tényleg lesz.rom, hogy nincs nőd.

De olvasgattam a többi választ-kommentet, én nem vágom minek bizonygatod ezt másoknak. Szóval nem tökmindegy? Ők nem hiszik el, nyaggatnak miatta, de nem édesmindegy? Sz.rd le. Elvileg annyira nem foglalkoztat téged ez az egész, mégis az egész kérdést, meg mindent ez határozza meg.

Legalábbis amikor engem valami nem érdekel, ami mások szerint kéne, hogy érdekeljen - sok ilyen van :D - én nem kezdem el nekik bizonygatni, hogy nekem miért jó ez így. Nekem jó, ő úgyse érti, lesz.rom... Előbb-utóbb rádhagyják.

2012. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!