Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresésnél mire kell figyelni? Volt már jó élményetek is?

Figyelt kérdés
Meséljétek el, légyszi! Komoly kapcsolat, esetleg negatív vagy vicces élmény?
2009. jún. 27. 01:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én kb. 1 hónapja fordultam a netes párkeresés felé, ezidejig.

Elküldtem vagy 50 levelet és 2- ő választ kaptam, az is visszautasító, 1 pedig kamureg. Úgylátszik nem csak élőben, de a neten se kellek senkinek.

2009. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve házasok vagyunk, és mi is a neten jöttünk össze...

Csak annyit írtam neki, szivesen megismernélek, és a számom mellé..

Ennek 4 éve lesz novemberben.. :)


Ilyen is van..

2009. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia

Igen én a mostani barátomat is interneten ismertem meg.

Igaz még csak egy hónapja járunk, de nem bántam meg hogy neten ismerkedtem.

2009. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 1 éve volt egy rossz élményem. Nem mondanám, hogy társkeresés volt, csak felvett msnre a srác myvipről - előtte még életünkben nem találkoztunk - és egy idő után taliztunk. Egyáltalán nem úgy nézett ki, amilyennek elképzeltem. Teljesen máshogy állította be magát. A humora viszont nagyon rendben volt, ezért belementem, és jártam vele (hülye voltam, tudom:D). Nagyon sz*r kapcsolat volt, ettől függetlenül 4 hónapig tartott. Utáltam az egészet. Olyan volt, mint egy jó haver, de nem éreztem iránta semmi többet. Rengeteget hazudott, és a végén azért szakítottam vele (végre), mert az egyik legjobb barátnőmmel teljesen megromlott a kapcsolatom miatta. Ezzel telt be a pohár. A legrosszabb az volt, hogy msnen teljesen bele voltam zúgva, de élőben nem volt semmi érzelem...

Utána elhatároztam, hogy nem lesz több netes kapcsolatom, mert nem valami jó élmény volt...

Végül mégis neten alakult ki valaki mással valami.:D

Őt már láttam régebben párszor élőben, ezért tudtam azért naggyából, hogy néz ki. Ő vett fel msnre, és ott beszélgettünk heteken keresztül. Próbáltam nem belezúgni msnen, mert féltem hogy az lesz, ami az előzőnél, hisz már rég láttam, és mondta is, hogy azóta felszedett egy kis súlyfelesleget, levágatta a haját, és rengeteget változott. Aztán elérkezett a tali ideje. Iszonyú jól nézett ki. Azt hittem csak szivat, hogy engem akar.:D Nem gondoltam volna, hogy valaha is lesz egy ilyen jó pasim. A humora is helyén van, meg az esze is. Jófej, és tud komoly is lenni. Még mindig nem tudom elhinni, hogy pont engem választott.:D Pedig már 1,5 hónapja járunk, és majdnem mindennap talizunk.:):) Szerelmes vagyok. :)


Szóval nekem van rossz, és jó élményem egyaránt a netes ismerkedéssel kapcsolatban. Úgy, hogy nem láttam élőben a srácot, úgy nem szeretnék többet ismerkedni, de ha láttam, akkor lehet, mert legalább tudok valamihez viszonyítani, meg tudom, hogy kb hogy nézhet ki, milyen lehet. Számtalan lehetőségem lett volna azóta, hogy úgy randizzak valakivel, hogy nem láttam előtte még élőben, de ezekkel a lehetőségekkel nem éltem, és nem is szeretnék.:)

16/L

2009. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Csak hogy pozitiv példával szolgálhassak:

A bátyám loveboxon ismerkedett meg 4 évvel ezelőtt a barátnőjével, azóta is együtt vannak, jövö szombaton lesz az esküvöjük. :)

És amugy a csaj nagyon szép, a bátyám is jóképű pasi, és nincs komoly kattanása egyiknek sem. :))


Soksikert!

2009. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!