Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ennyire lekezelőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ennyire lekezelőnek lennie? (történet lejebb)

Figyelt kérdés
Van egy srác ( 22 éves ) akivel nemrég ismerkedtem meg és nekem nagyon szimptaikus volt.( Hozzáteszem h nincs barátnője .) Próbáltam vele dumálni , hogy jobban megismerjem de nagyon ügyel arra h magáról egyáltalán vmit is eláruljon, pedig tudom illetve érzem , hogy nem vagyok számára közömbös. Mostanában ha beszélünk nagyon lekezelő velem és amin kicsit kiakadtam pontosabban rosszul esik , hogy egyik nap beszélünk, másnap köszönök és vissza se köszön még a fejét is elfordítja nehogy észre vegyen....pedig semmi bántó megjegyzés , beszólás , bántás nem hangzott el ! És az jutott az eszembe hogy ha ennyire nem vagyok neki szimpatikus h még a fejét is elfordítja akkor minek állt le velem többször is beszélgetni ??? Mert fel tudom én azt dolgozni h ha nem lennék szimpatikus mert hát ugye van ilyen de ezt az össze vissza jeleket most hol kedves vagy hol bunkó nem bírom. Vissza térve a kérdésemre miért viselkedik így ????? A válaszaitokat előre is köszönöm ! 22/lány
2009. jún. 27. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ismerősöm,aki ugyan ezt csinálta egyik barátnőmmel...Aztán összejöttek:-D

Lehet csak zavarban van és azért csinálja ezt,de szerintem nyíltan kérdezz rá hogy van-e valami problémája esetleg veled,meg hogy meg szeretnéd vele beszélni ezt a gondot...Erre csak nem fordítja el a fejét:D:-)

2009. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő se biztos az érzéseiben,de több mint valószínű hogy tetszel neki ha egyszer leállt veled beszélgetni.Persze lehet hogy csak nem akart megbántani nem tudom:S.Szerintem adj neki egy kis idöt,várd meg míg ő keres,ha fontos vagy neki és érdekled úgyis fog,ha meg nem akkor sztem felejsd el:(Remélem tudtam valamit segíteni!
2009. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huh, ez nállam is probléma.

Uggyan ilyen vagyok, elkezdek beszélgetni egy csajjal aki bejön nekem és neki is bejövök akkor...... egy kicsit meghátrálok, megijedek.

Másnap mintha mise történt volna úgy megyek el mellette bárhol.

Szerintem ő is olyan hogy fél egy kicsit bizonyos dolgoktól, vagy hogy csalódnál benne.

Azt tudom ajánlani ha beszélgettek, (mert biztos fogtok)

próbáld kicsit nyugtatni hogy te nem vagy egy olyan lány aki szalad pletykálni ha nem úgy van nála valami mint ahogy láccik......... és szónélkül megérted ha valami problémája van. Egyébként nem bántásként vág hozzád bizonyos szavakat, csak úgyérzi hogy kezdesz hozzá közel kerülni.

Ne csüggedj, csak higgy nekem. Mert én is ilyen v.ok!

2009. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat ! =) Azt hiszem várakozó "állapotot" veszek fel és meglátom mi lesz. :D
2009. jún. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!