Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások miatt nem lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miatt nem lehetünk együtt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátai miatt nem lehetünk együtt, mert ők gáznak tartanak. A sok kritikától és bántalmazástól akar megvédeni a srác és ezért nem lehetünk együtt, pedig ő szeret. Mi a véleményetek?
2012. máj. 20. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A barátok bizony legalább annyira fontosak mint a szerelmek. A szerelem van hogy 3 évig sem bírja, a házasságoknak is jelentős része válással végződik, de a barátság az tartósabb is lehet.
2012. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak tudod, ő már régóta tudja hogy nem lehetne a barátai miatt semmi, de most mégis olyat tett amit nem kellett volna. (mármint ha azt akarja hogy ne szeressem) Szóval csak ez a bökkenő hogy miért kellett neki megtennie valamit és kimondani hogyha tudja hogy nem lehet.
2012. máj. 23. 19:50
 13/18 anonim ***** válasza:

A baráti társaságunkban volt egy srác, aki lényegében azért került ki a csapatból, mert a barátnője (most már felesége) nem bírta a baráti társaságát, és lényegében megszakíttatta velük a kapcsolatot. Nem fértek bele az ő vallásos kis lelkébe. :)


Pontosan miért is tartanak téged gáznak?

2012. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát igazából fogalmam sincs. Soha egy rossz szava nem volt hozzájuk, én mindig próbáltam rendes lenni velük. Még ezek után is az vagyok. Lehet nem nézek ki valami jól, de ahhoz éppen elég jó vagyok a barátjuknak tetszek. Lehet talán ez a gond. Nem kedvelnek és tényleg nem tudom miért.
2012. máj. 23. 19:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném hogy a külsőd miatt van (persze ha kétségeid vannak, küldhetsz képet, nem élek vissza vele ;-) Miben nyilvánul meg az hogy nem kedvelnek? És ugye ezt a srác mondta neked hogy ezért nem járhattok?
2012. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, a fiú mondta. Hogy cikizik ha velem van. És én már valóban észrevettem. A legjobb barátja hozzám sem szól, még csak köszönni sem köszön. A már kiskora óta ismert barátai meg köszönnek, viszont sokszor ki tudnának nyírni a szemükkel. Komolyan mondom sajnálom ha bármit is tettem ellenük. De amikor a fiú szóbahozta hogy mi lenne ha, ők csak röhögtek. =/
2012. máj. 23. 20:02
 17/18 anonim ***** válasza:
mégiscsak kéne az a kép :|
2012. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
küldtem :)
2012. máj. 23. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!