Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja már, hogy megismertem egy lányt, nagyon megtetszett, szeretem, és az az érzésem szerelmes vagyok bele. Van közöttünk több, mint 1oo km, viszont ennek ellenére naponta kapcsolatban vagyunk egymással, beszélgetünk, illetve egy csomót sms-ezünk. 1 héten keresztül kérdezz-felelekeztünk sms-ben, kezdjük megismerni egymást jobban is. Mit tanácsoltok, mit beszéljünk sms-ben még, vagy milyen stílusban, hogy tovább is fennmaradjon a kapcsolat így? Találkozni is szoktunk, de ritkán. Meglehet, hogy távkapcsolat lesz ebből egy darabig, de nem szeretném elveszíteni a lányt. Részéről is van érdeklődés, mert ha nem én, akkor ő ír. :)

2012. máj. 21. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok? Mert az nem elhanyagolható szempont...

Amúgy szerintem szép lassan kimerül az sms-kommunikáció sajnos. :(

2012. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17-18 :)
2012. máj. 23. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!