Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen tulleni?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatok itt,kommentelek,ès èszrevettem sokaknak vannak pàrkapcsolati gondjai.

Lassan 2 honapja van vège egy 3 èves kapcsolatomnak,a pàrom kulfoldi.Ilyen helyzetben sem egyszeru tanàcsot adni,mert a mentalitàs is màs,de legbelul mind emberek vagyunk.No lètemre nagyon nem tudom magam tultenni a szakitàson,annak ellenère règebben konnyebben ment ha vège volt. Volt pàr hosszabb kapcsolatom elotte,de egyiken sem "fordultam igy be!" olyan uresnek èrzem magam,nincs kedvem semmihez,ès sokat gondolok rà.Pedig nagyon durvàn lett vège,nekem kène rà haragudnom,hogy igy elbànt velem,de nem tudok rà haraggal gondolni.Olvastam, jo megoldàs,megszakitani a kapcsolatot nem keresni a màsikat. Mivel a dolgaim mostmàr irjuk igy nagy rèsze mèg nàla van,nem tehetem meg,hogy ne beszèljunk.En nem keresem o keres engem,vagy msn-en vagy sms-ben.Nekem nagyon rossz igy,orlodok ès 2 honapja ez megy.Minden kovet megmozgattam,hogy leuljunk megbeszèlni,nem hajlik rà.Most màr arra torekszem visszakuldje a dolgaim ès rovidre zàrjam a fàjdalmam...De mire jo ez a rèszèrol hogy o keres?nem èrzi àt,mennyire rossz nekem?


2012. máj. 22. 11:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
azt szerettem volna irni cimnek...hogy lehet ezt tulèlni :))
2012. máj. 22. 11:44
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy nagyon belegondolt volna hogy neked ez milyen érzés, vagy csak egyszerüen ö sem tud teljesen elengedni téged. De mond el neki hogy hagyjon téged idöre van szükséged hogy feldolgozd az egészet addig lehetöleg ne keressen mert igy sokkal nehezebb. Hozd el minden cuccod töle vagy küldje el és utána szakitsd meg vele a kapcsolatot akkor is ha ö erre nem hajlando tiltsd le cserélj számot vagy tiltsd a bejövö smseit hivásait ha nem hajlando békén hagyni. Aztán keress valami hobbit vagy egy jo idöre foglald le magad hogy ne legyen idöd rajta agyalni állandoan. Vagy menj a barátnökkel valamerre kikapcsolodni
2012. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

koszonom a vàlaszod.pont azokat irtad le amikre èn is gondolok.nagyon lassu folyamat ez a visszakuldi a dolgaim,o nem akarja,hogy kimenjek èrte.szoval huzodik ez is,hogy visszakuldi,mostanàban,mindig kifogàssal èl,hogy mièrt nem kuldi vissza.

nem tud elszakadni-èrdekes ez.o dobott engem.èn egyenlore mint baràt nem tudok lètezni az èletèben,kèsobb nem biztos,hogy szeretnèk a baràtja lenni.most "kènyszer" beszèlgetèsen vagyok,mert a dolgaim kellenek,vele èltem 3 èvig.szoval egyenlore minden szàlat nem szakithatok meg,bàrmennyire is szeretnèm.

baràtaim sokat segitenek,de igy,hogy tudom beszèlnunk kell,nem tudok tullendulni a dolgon.

2012. máj. 22. 11:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok öhm szerintem tényleg nem akar elengedni akkor valoszinü azért mert együtt éltetek és ez neki is nehéz. De mond meg neki hogy te tényleg le akarod ezt zárni és kérdezed meg mikor van otthon mond hogy átmész ne hagyd hogy kifogást keressen mond neki hogy akár meg is várod összeszeded a cuccaid elhozod és utána tiltsd le mert ezekszerint nem fog békén hagyni. Utána pedig kezd ujra nélküle ne hagyd hogy zaklasson többé. Tudom hogy kellemetlen még beszélni vele de minnél gyorsabban intézd el ezt az egészet a cuccaiddal és utána kaparhatja a falat otthon egyedül:)
2012. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amugy fontos cuccok vannak nála?
2012. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

szivesen àtugranèk hozzà,ha nem 1000km-re lakna tolem.o kulfuldi irtam is,tehàt èn kint èltem vele.

megprobàltam ès felajànlottam,hogy elhozom a dolgaim de azt mondta nem,majd elkuldi.

2012. máj. 22. 12:10
 7/16 A kérdező kommentje:
fontos?persze!!!mindenem ott van.itthon semmim sincs.mivel vele èltem egy màsik orszàgban,ez èletem ott rendeztem be.gondolom,azèrt kèrdezted,hogy ha nem lennènek fontosak a dolgaim,szakitsam meg vele a kapcsolatot.a dolgaim kellenek ez egyèrtelmu!!
2012. máj. 22. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
:S Akkor ezzel fog visszaélni még ki tudja meddig ezért is kérdeztem hogy nagyon fontos cuccok vannak nála? Mert ha nem lehet ott kéne hagynod összeszedni magad és csak azután menni a cuccaidért ha fontos dolgaid vannak nála akkor meg mond neki hogy mivel nem küldöd igy te mész érte mert nem akarod halogatni ezt tovább.
2012. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor pedig menj el hiába van messze menj vissza a cuccaidért ne hagyd hogy ezzel szivasson még ki tudja meddig mond neki hogy nem huzod tovább eddig vártad hogy küldje a cuccaid te szeretnéd ezt lezárni elmész érte hazahozod és tudd le tényleg örökre:S
2012. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szerintem is ezzel èl vissza. a dolgaim kellenek,de nem akarok futni utàna.màrmint a dolgaim utàn.o eldontotte,hogy ne menjek ki-amugy anyagilag sem lenne 2ft-o majd elkuldi.eddig csak a a ruhàimat kuldte el ebben a 2 honapban,a tobbit ki tudja mikor kapom meg.kimenni nem akarok,meg nem is tudnèk,repulovel nem tudnèk szinte semmit sem elhozni.
2012. máj. 22. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!