Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ááh. Olyan rossz egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ááh. Olyan rossz egyedül lenni. Nincs kivel lennem. Mikor találhatok szerelmet, úgy, hogy viszont szeretnek? Tudom, még fiatal vagyok, dee olyan jó lenne valakivel lenni.14/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:44
1 2 3
 11/26 kuleszmulesz ***** válasza:
Sok nethuszár, most is a gép előtt ültök, pedig akár épp barátokat/barátnőket/haverokat is szerezhetnétek valahol. Mozduljatok ki a nyamvadt szobátokból és kezdjetek élni!
2012. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nekem 17 éves koromig senki rám se nézett. Akkor jártam 2 évet valakivel, hát, nem tudom, megérte-e. Most viszont tök váratlanul találtam valakit. Hihetetlen, hogy mennyire összeillünk. 22 éves vagyok. Tudom, hogy nehéz, de várj türelemmel, és járj közösségbe, beszélgess sokat! Persze tök fölösleges ezt magyaráznom neked, mondhatok akármit, úgyis kilátástalannak érzed a helyzetet. Én se bíztam már benne, hogy bárkit is érdekelni fogok, hiába mondta mindenki más, hogy csak várjak - aztán mégis.
2012. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ha már 14 évesen így érzed magad mit mondjanak a 20on évesek akik egyedül vannak már évek óta? :P

Gondolj bele. Fiatal vagy, még csak most kezdődik az élet :D

Am nekem se volt sose senkim, MINDIG CSAK MAJDNEM -.- vagy olyan lehetett volna aki egyáltalán nem tetszett. De ebbe közrejátszott az is, hogy 17 éves koromig csak a WoW-nak éltem, semmi másnak.

Ki lehet bírni az egyedüllétet, fejleszd magad külsőleg/belsőleg és az életedet.

F18

2012. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

22 éves fiú vagyok és még sosem volt barátnőm.


Akárkivel nem jönnék össze, tudom milyen lányt szeretnék, de mégsem találom a párom.

2012. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ahogy írták már, tényleg váratlanul fog jönni :D

Én pl. 14 voltam, 8.os, nemvoltak nagyon barátaim, akik voltak ők meg elég sokszor rosszindulatúak voltak... És történt így hogy neten ráírtam tesóm egyik osztálytársára akit addig nem ismertem, és én eredetileg csak barátkozni akartam, mégis egymásba zúgtunk :D

Azóta is (1év és 8hónap lezs holnap :D) együtt vagyunk, és még leszünk is :D


Ne keresd, ne várd, éld az életed (nem úgy értem hogy ribanckodj, mert sokan manapság ezt rögtön így értelmezik) legyél azzal az egy barátnőddel sportolj tanulj stb :D

Aztán kitudja,lehet váratlanul összehoz a sors egy sráccal :D

2012. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így ezzel:)
2012. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 jin ***** válasza:
Ha akarsz privátban beszélhetünk....
2012. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Dettooooo úgy vagyok mint te. én sem találok senkit, vagy akivel összejöhetnék, ő csak egy valamit akar.

14L

2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
nekem a legjobb barátom egy lány. nemis akármilyen, bármikor összejönnék vele. :) 17/F
2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is úgy szeretnék már egy lányt megölelni, csókolni szeretni, aki viszont szeret.

Itt van egy nagy város, Debrecen és mégis folyton foglalt lányokat találok vagy bunkó, flegma ribizliket. HOl vannak az aranyos, szeretnivaló, pici, cuki lányok? :(

2012. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!