Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ááh. Olyan rossz egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ááh. Olyan rossz egyedül lenni. Nincs kivel lennem. Mikor találhatok szerelmet, úgy, hogy viszont szeretnek? Tudom, még fiatal vagyok, dee olyan jó lenne valakivel lenni.14/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senki, hiába nagy város Debrecen.
2012. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Figyelj :) Tudom milyen az ha nincsenek barátaid és hogy ha nem találsz szerelmet, mert gáznak tartanak még úgy is hogy nem vagy csúnya. Tudom milyen.

De ne aggódj! Ha eljön az ideje úgyis lesz valaki. Valaki aki szeretni fog és a szerelem is előbb utóbb rád fog találni, a legváratlanabb pillanatban. Mert amikor nagyon akarod olyankor nem lesz semmi. Véletlen fogsz rátalálni.

Én amikor először zúgtam bele egy srácba 14 voltam, de már csak egy hónap válaszott el a 15-től. Na, most a fiú nagyon csúnyán megbántott és lekoptatott. Az egész nyarat átsírtam miatta. Aztán jött a suli megint. Az első hónapban kibékültünk viszont én soha többet nem tudok rá úgy tekinteni mint egy pasira. Aztán pontosan 27 nap múlva.. teljesen váratlanul összeismerkedtem egy fiúval. Jelzem nagyon váratlanul, még meg is voltam lepődve. Minden jól ment. Aztán sokszor megromlott a kapcsolatunk és 6 hónapig húztuk így. 6 hónapig ha lehet úgy nevezni rohantam utána. Aztán másfél hónappal később mikor már rég békén hagytam, odajött hozzám és megcsókolt, majd közölte hogy szeret. És elmondta mit miért tett.. miért bántott meg, stb. Nem vagyunk most együtt.. csak néha titokban. Pedig én nagyon szeretném.

Szóval ezzel msot arra akartam utalni hogy ne aggódj, rád fog találni úgyis. És a legváratlanabb pillanatban az is biztos. :)


16/l

2012. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

utolsó: sztem annak a fiúnak több bnője van, és te is csak egy hárem tag vagy xD szívás.

Amúgy össze fog jönni csak érdeklődj a srácok után akik tetszenek, oszt majd lépnek. Küldj jeleket. És ne csináljátok már ezt lányok hogy egy nyarat végig bőgtök egy seg*fej miatt... istenem, masztizzatok vagy mit tom én, találtok jobbat is különben.

f18

2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Nem nincs több barátnője és ebben 99% biztos vagyok. Oké ott az az 1, de tudom hogy nincs. És kérlek, amíg nem ismered az egésznek a hátterét ne ítélj előre. Köszönöm! Mert lehet hogy vannak okok amik miatt nem lehetünk együtt és az nem egy másik lány.
2012. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja és igen.. igazad van. Szívás ez így is, de tudod ha nekem ez jó, akkor neked továbbra sincs hozzá semmi közöd :) Köszi..
2012. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
egy kérdés. a ti problémáitokat miért az én kérdésem alá írjátok ki?
2012. jún. 30. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!