Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az ha 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az ha 15 visszautasitas utan azt mondom, hogy eleg es. Egyedul. Maradok inkabb?

Figyelt kérdés
atlagos fiu vagyok, es nem jokepu. De azt latom, hogy az atlagos fiu nem kell a lanyoknak,csak a brutalhelyes es iszakos rogtondugos pasi. 23 F.
2012. máj. 23. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha már telefonszám kérés.. próbáld meg viccesre venni, nekem pl. sokkal jobban bejön, ha valaki jópofán indítja az ismerkedést. Pl:

Ne haragudj, de elhagytam a telefonszámodat, felírnád nekem újra? :)

2012. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Dottorre ***** válasza:
Anno a "piszológus" néni azt mondta a középsuliban, hogy 100 elutasítás után lehet elgondolkodni azon, hogy másképp kéne valahogy próbálkozni. Elkeseredni 2-300 után.
2012. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Aki ilyen nyomi és még egy kérdést sem tud leírni hiba nélkül, az inkább ne ismerkedjen.

Nem lehet véletlen az a 15 visszautasítás! Ennyi lány nem tévedhet.

Az meg totál mindegy, hogy rögtöndugós-e a pasi, nem ezen múlik, hogy bejön-e a nőknek.

2012. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Akkor min mulik kedves tudalekos utolso kommentelo?
2012. máj. 23. 09:56
 15/22 anonim ***** válasza:

11-es válaszáról egy régi osztálytársam jutott eszembe :D:D:D:D:D:D:D

nagyon, nagyon, nagyon beteg volt. :D:D:D:D:D:D:D:D

20+ volt...és nem volt már vagy 2 éve nője mert valami elképesztő ta.hó paraszt személyisége volt. De már nem bírta.

Egyszer mondja, menjünk együtt haza próbáljunk meg becsajozni mondom jó...megyünk...egyszer csak elkezdi minden egyes szembejövő lánynak hangosan, feltűnően, mintha 1000 éve ismerné..."szia nem ismersz meg?"... hatásszünet a lány és az ő részéről is ...."én vagyok az tegnapról"....mire kitört a röhögés...mind ezt Budapest belvárosában, minden egyes szembejövő lánynak, lányoknak.


Volt egy csomó ribanc is...azok meg úgy néztek rá mint a véres rongyra...

2012. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

és hol próbálkoztál 15x? élőben vagy interneten?

lehet jobb ha nem próbálkozol és majd téged talál meg egy csaj :)

2012. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15 lotyót fogytál ki aki a pénzre hajt, akkor min csodálkozol?


Amúgy igen add fel, legalább több nő marad nekünk :D

2012. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Akkor én született "piszológus" bácsi vagyok. Magamtól is ezt szoktam mondani.

Meg kell ezt is tanulni. Táskeresőn nekem kb. 50 próbálkozás kellett mire az 5-10%-ból 90%-os hatékonyságot csináltam.

2012. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15? :D

Egy este szoktam annyi visszautasítást kapni, nem 23 év alatt :D

2012. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod...az igazán jó csajok a sikeres csávókra buknak, nem a parasztokra. A siker nem feltétlenül pénz, bár az nem árt...a lényeg viszont, hogy te legyél teljesen tísztában azzal, hogy sikeres vagy! A csaj pedig szerencsés, hogy veled tölthet időt, mert ha ő nem, akkor lesz más.
2012. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!