Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos az ha 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos az ha 15 visszautasitas utan azt mondom, hogy eleg es. Egyedul. Maradok inkabb?

Figyelt kérdés
atlagos fiu vagyok, es nem jokepu. De azt latom, hogy az atlagos fiu nem kell a lanyoknak,csak a brutalhelyes es iszakos rogtondugos pasi. 23 F.
2012. máj. 23. 08:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez a technika még Barney Stinsonnak se jön be mindig. Szerintem gondold át egy kicsit... Először beszélgetni kell vele, meghívni egy kávéra vagy valami, aztán ha az jól megy, vevő rá, az este végén el lehet kérni az élérhetőségét is. De lehet, hogy egy msn-t hamarabb megadnak a lányok, mint egy telefonszámot. 24N
2012. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
annyit mondok tesó, hogy most lehet így érzed, de ez nem megoldás tudod, nem olvastam végig az össszes kommentet, de ne rohand le a lányt egyből telószámmal, úgy menj oda hozzá, mint ha csak barátkozni szeretnél, amíg nem volt bnőd (nekem se volt, de valamivel előbbre járok (21f) addig úgy is kapsz visszautasítást még akkor is ha tovább eljutsz, mert minden egyes fázist ki kell tapasztalnod, hogy tanulj a hibádból, és legközelebb jobban megy, ugye ahol elbuktál ott leszel erős, nem véletlen mondják
2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!